van rysel

Koszulka termoaktywna męska Van Rysel Training

Kod produktu: 8646224

4,8 (57)

84,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Elektryczny błękit

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzona do jazdy w chłodniejsze dni, ta podkoszulka chroni przed zimnem podczas jesiennej i zimowej jazdy rowerem szosowym i MTB.

W rześki, jesienny poranek lub podczas zimowej wycieczki ta podkoszulka zapewni ciepło potrzebne podczas treningów, a jednocześnie dobre odprowadzanie potu.

  • Oddychalność

    Tworzywo skutecznie odprowadza pot, aby zapewnić dobry komfort termiczny.

  • Dostosowanie do budowy anatomicznej

    Bardzo elastyczny materiał dopasowuje się do ciała. Krój Slim.

  • Ciepło

    Bariera termiczna, która zapobiega uczuciu zimna na rowerze.

Gama bielizny TRAINING

Bielizna na zimę na rower szosowy TRAINING została stworzona w odpowiedzi na wymogi zimowej, wytrzymałościowej jazdy rowerowej.
Jazda w zimie jest synonimem wytrzymałości. To z tym problemem mierzy się bielizna z serii TRAINING. Dzięki dobrej ochronie termicznej nie marzniesz podczas jazdy w czasie treningów wytrzymałościowych. Dobre odprowadzanie potu pozwoli pozostać suchym po przyspieszeniach koniecznych, aby obronić tytuł w sprincie!

Porady dotyczące użytkowania

Porady dotyczące ubierania się w zimne dni są najbardziej skomplikowane, ponieważ każda osoba ma inną wrażliwość na odczuwanie zimna.
Niemniej dwie rady może zastosować każdy:
- nie mnożyć ilości warstw, ponieważ nie zapewni to lepszej ochrony, a będzie bardziej nieprzyjemne w użytkowaniu;
- na rowerze szosowym czy na MTB, należy na początku lekko marznąć, ponieważ szybko rozgrzejesz się już po pierwszych obrotach pedałów i dzięki temu będziesz czuć się swobodniej niż gdyby było Ci za ciepło.

Idealne połączenie

Zwykle założenie podkoszulki pod zimową kurtkę będzie idealne w większości przypadków. Zapewni to dobrą ochronę przed zimnem podczas wysiłku, a jednocześnie dobre odprowadzanie potu.
Najbardziej wrażliwi na zimno mogą dodatkowo założyć koszulkę z długim rękawem, ale ograniczy to odprowadzanie potu. Lepiej dostosować grubość zimowej kurtki, nawet jeśli oznacza to posiadanie dwóch kurtek.

Gamy Essential, Training i Race

Wśród naszej zimowej bielizny rowerowej Van Rysel znajdziesz 3 poziomy gamy.
Essential: najcieplejsze produkty, do wysiłku o niskiej intensywności, niewymagającego zarządzania wilgocią i regulacji podwyższonej temperatury.
Training: doskonała równowaga pomiędzy zapewnieniem ciepłą a zarządzaniem wilgocią.
Race: doskonała równowaga pomiędzy zapewnieniem ciepła a oddychalnością. Celem nie jest odprowadzanie potu, ale jego ograniczenie.

Testy produktów

Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu naszych Klientów podczas jazdy na rowerze. Naszą ambicją jest tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.

Utrzymanie w czystości

Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Dodać małą ilość proszku do prania. Bez płynu do płukania. Suszyć na wieszaku, w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.

Skład

Materiał główny 65% Politereftalan etylenu (PET), 29% Poliamid, 6% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie