Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą

Wkładki do butów

34 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Wkładki do butów – twardo stąpaj po ziemi

Nie tylko dobrze dobrane buty, lecz także wkładki do butów odgrywają znaczącą rolę w komforcie chodzenia. Po zakupie obuwia bardzo często okazuje się, że nie jest ono wystarczająco wygodne, szczególnie jeżeli przeznaczono je do wysiłku fizycznego. Każda stopa ma inną budowę, nie istnieją jednak buty, które byłyby precyzyjnie dopasowane do każdej. Wkładki do butów pozwolą Ci stworzyć obuwie szyte na miarę Twoich potrzeb. Dzięki nim Twoje stopy będą miały zapewnioną lepszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a Ty zyskasz bezpieczeństwo podczas intensywnego użytkowania butów.

Wkładki do butów sportowych

Podczas biegu cały ciężar naszego ciała spoczywa na stopach. Są one narażone na duże obciążenie, dlatego należy zapewnić im odpowiednie warunki, aby w trakcie biegu nie przestały z nami współpracować. W przeciwnym razie nie tylko nie tylko stracisz radość i przyjemność z treningu, lecz także narazisz stopy na deformacje, ból i nieprzyjemne urazy. Wkładki do butów sportowych muszą więc charakteryzować się dobrą amortyzacją. Są odpowiedzialne za pochłanianie wstrząsów zarówno na pięcie, jak i przy palcach. Powinny również neutralizować nieprzyjemne zapachy. Noga podczas wysiłku poci się, a to nie tylko wywołuje dyskomfort, lecz także stwarza idealne warunki do rozwoju bakterii. Dzięki właściwemu podparciu wkładki do butów gwarantują dobrą stabilizację stopy.

Turystyczne wkładki do butów

Również turyści i osoby lubiące piesze wycieczki powinny zwrócić szczególną uwagę na wkładki do butów, które zapewnią im komfort chodzenia w każdych warunkach. Jeżeli pomimo zimy i mrozów nie rezygnujesz z długich wędrówek, wybierz z naszej oferty filcowe wkładki do butów zapewniające skuteczną izolację, ciepło i wygodę. Cechują się one profilowaną piętą, zdolnością do pochłaniania wilgoci i uniwersalnością, możesz je dowolnie przyciąć, dopasowując do rozmiaru swojego buta.

Decathlon zadba o Twój komfort chodzenia również w przypadku innych rodzajów obuwia. Proponujemy wkładki do butów z żelową nakładką, wkładki do kaloszy i uniwersalne wkładki do butów. Sprawdź także sznurowadła do butów i impregnaty do butów.