Shakery sportowe

(34)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Akcesoria
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Maxi shaker 700 ml
Nowość
DOMYOS Maxi shaker 700 ml

49,99 zł

U Ciebie za 8 dni
Szejker GymBeam Steel 750 ml
SHAKER
VGAIN SHAKER

24,44 zł 122,20 zł/kg

SHAKER 700 ml
Najlepsza jakość i cena
DOMYOS SHAKER 700 ml

29,99 zł

(41)
Sprawdź dostępność w sklepie
SHAKER 500 ml
DOMYOS SHAKER 500 ml

24,99 zł

(43)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Shaker do odżywek – wygodny, praktyczny i szczelny

Ćwiczysz regularnie? Kilka razy w tygodniu pojawiasz się na siłowni, aby odbyć kolejny trening? W Twojej torbie sportowej jest wygodny strój i odpowiednie buty, ręcznik oraz woda? Wspomagasz się również odżywkami, które spożywasz przed treningiem, w jego trakcie i po nim? Potrzebujesz więc shakera do odżywek, dzięki któremu przygotowanie proteinowego lub regeneracyjnego posiłku będzie prostsze, a jego spożycie poza domem wygodniejsze.

Shaker to niewielkie naczynie o pojemności ok. 500-700 ml. Wykonany najczęściej z tworzywa sztucznego, występuje w wielu kształtach i kolorach, . Musi być wygodny, praktyczny i szczelny, a także mieć taką pojemność, abyś mógł przygotować swój odżywczy posiłek w odpowiedniej ilości.

Shaker do odżywek i jego kształt

Najbardziej uniwersalny to shaker do odżywek w kształcie słoika. Cechuje się prostą budową, łatwo utrzymać go w czystości, jest dostępny w kilku rozmiarach i wielu kolorach. Shaker w kształcie bidonu, przeznaczony do przyrządzenia większości odżywek, jest bardzo szczelny, a więc możesz zabrać go ze sobą w torbie na trening bez obaw, że posiłek ubrudzi Twoje ubrania. Charakteryzuje się wygodą użytkowania, jednak trudniej go dokładnie umyć.

Przy wyborze shakera zwróć uwagę również na sposób jego zamykania. To od niego zależy, czy będzie on szczelny. W sklepie Decathlon dostępne są shakery z korkiem i zatyczką połączonymi z shakerem, co nie tylko zapewnia dobre zabezpieczenie, lecz także zapobiega zgubieniu zamknięcia.

Shakery ułatwiające mieszanie odżywki

Są przeznaczone do mieszania, przechowywania i spożywania odżywek w proszku. Wystarczy połączyć proszek z wodą lub mlekiem, zakręcić pojemnik i potrząsnąć kilka razy do uzyskania jednolitej konsystencji. Shaker do odżywek musi mieć wymaganą pojemność, ale też, ze względu na częste jego użytkowanie, być łatwy w utrzymaniu czystości. W Decathlon znajdziesz shakery z zaokrąglonym dnem, które pozwala szybko i bez najmniejszego wysiłku pozbyć się pozostałości po odżywce.

A w czym Ty przygotujesz swój białkowy napój?

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę