Deskorolki kompletne

118 ofert

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Deskorolka dla dzieci 4-7 lat Play 120 Medusa
Deskorolka dla dzieci Oxelo Play 100
Najlepiej oceniany
Deskorolka dla dzieci CP100 MID Geometric 7,6"
Ecodesign
Deskorolka klonowa FSC Oxelo CP100 8"
OXELO Deskorolka klonowa FSC Oxelo CP100 8"

299,99 zł

Dostawa za 2 dni
Deskorolka dla dzieci Oxelo CP100 MINI Insects 7,25"
Ecodesign
Mini deskorolka dla dzieci Enero plastikowa
Najniższa cena
Deskorolka Spokey SKALLE PRO
SPOKEY Deskorolka Spokey SKALLE PRO

199,49 zł 219,99 zł - 21,00 zł

Deskorolka Spokey Skalle
SPOKEY Deskorolka Spokey Skalle

167,99 zł 179,99 zł - 12,00 zł

Deskorolka Spokey Simply
SPOKEY Deskorolka Spokey Simply

145,99 zł 177,99 zł - 32,00 zł

Deskorolka plastikowa mini Love Kitty Enero
Najniższa cena
Deskorolka Enuff Fade 7.75"
Deskorolka Tricks 7.75 Peace
Deskorolka Enuff Isotown 7.75"
Deskorolka Enuff POW 7.75"
Deskorolka Tricks Skateboard
 

Deskorolka – „surfuj” po miejskiej dżungli

Skoki na rampie, slide po barierkach, przeskok nad wysokim murkiem, obrót i zeskok ze schodów… Jazda na deskorolce dostarcza wielu wrażeń i emocji. Nie bez przyczyny aktywność ta nie wychodzi z mody i wciąż jest często praktykowana zarówno w skateparku, jak i coraz częściej w miejskiej przestrzeni. Niepozornie wyglądająca deskorolka z Twoją pomocą potrafi wykonywać rzeczy niezwykłe, ewolucje w powietrzu oraz rozmaite triki. Na początku jednak trzeba nauczyć się na niej jeździć po płaskiej nawierzchni. Żeby przejść na wyższy poziom, konieczne jest opanowanie przynajmniej podstawowej techniki jazdy. Musisz czuć się na deskorolce pewnie, dobrze nad nią panować i współpracować z nią. Deskorolka dla wielu osób stanowi środek transportu, którym poruszają się po mieście, unikając korków czy ścisku w autobusie. Dla innych to pasja, godziny spędzone w skateparku w towarzystwie równie wielkich fanów ekstremalnej jazdy.

Twoja pierwsza i kolejna deskorolka

Deskorolka charakteryzuje się warstwową budową – składa się z 7 lub 9 warstw drewna. Dodatkowo pokryta jest gripem odpowiadającym za zwiększoną przyczepność. Posiada kółka wykonane z poliuretanu lub naturalnego kauczuku. Im są one większe, tym szybszą prędkość możesz rozwinąć. Ważna rolę odgrywają łożyska oznaczone symbolem ABEC, od 1 do 7. Najszybciej kręcą się „siódemki”.

Klasyczna deskorolka ma 4 kółka oraz 8 łożysk, jest przeznaczona do jazdy po asfalcie i chodniku, a Ty możesz na niejwykonywać różne triki. W ostatnich latach dużą popularność zyskała deskorolka fiszka, która wyróżnia się mniejszymirozmiarami. Będzie odpowiednia do jazdy po mieście przy niewielkiej prędkości. Dla początkujących to idealny wybór.

Deskorolka dla dzieci

Przygodę na deskorolce może zacząć już kilkulatek. Deskorolka dla dzieci jest mniejsza niż dla dorosłych, co ułatwia manewrowanie oraz naukę. Może być wykonana zarówno z drewna, jak i plastiku. Jej odpowiednia szerokość umożliwia stabilne ustawienie stopy, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Godna polecenia dla najmłodszych jest też deskorolka fiszka. Wybierając deskorolkę dla dziecka nie zapomnij o zakupie kasku i ochraniaczy dla najmłodszych użytkowników. Sprawdź również waveboardy i trickboardy w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę