Sklep nurkowy

(332)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Sporty
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
PONCZO SURFING 100
Koniec serii
OLAIAN PONCZO SURFING 100

49,99 zł 69,99 zł - 20 zł

(63)
U Ciebie za 2 dni
PONCZO SURFING 500
OLAIAN PONCZO SURFING 500

129,99 zł

(54)
U Ciebie za 2 dni
PONCZO SURFING 500 SWEET DLA DZIECI
Ecodesign
ŻEL ANTY-FOG DO MASKI NURKOWEJ SCD
Najniższa cena
SUBEA ŻEL ANTY-FOG DO MASKI NURKOWEJ SCD

29,99 zł 999,67 zł/l

(6)
U Ciebie za 2 dni
Ponczo plażowe dla dzieci Olaian 550 Tiger
Ecodesign
 

Nurkowanie takie fascynujace

Podróżnicy po morskich głębinach doskonale wiedzą, dlaczego nurkowanie nazywamy fascynującym. Każde zejście pod wodę jest jak podróż w nieznane, ale zawsze ze świadomością, że zobaczymy tam coś niezwykłego, niedostępnego dla ludzi stąpających po lądzie. Nurkowanie jest jednak aktywnością, której nie można uprawiać bez wcześniejszego przygotowania. W wielu miejscach, aby nurkować z butlą, potrzebny jest certyfikat, potwierdzający umiejętności nurka. Tym, którzy go nie posiadają, pozostaje nurkowanie z rurką, ale również ono dostarcza dużej porcji adrenaliny. W obu przypadkach możemy Ci pomóc, wyposażymy Cię w profesjonalny sprzęt do nurkowania, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i umożliwimy Ci otwarcie się na eksploracje większej części świata.

Nurkowanie z butla

Do nurkowania z butlą potrzebne jest skompletowanie całego zestawu nurkowego. Składa się on z płetw, maski i rurki. Kluczowa jest jednak w tym przypadku butla, pozwalająca na długą ekspedycję nurkową. Występuje w kilku wariantach, które różnią się pojemnością. Nurkowanie wymaga również wyposażenia się w automat oddechowy, a także kamizelki ratowniczej, dzięki której zapewnimy sobie bezpieczeństwo i możliwość szybkiego wynurzenia się w razie jakichkolwiek problemów pod wodą. Jeżeli decydujesz się na nurkowanie z butlą, pamiętaj też o sprzęcie pomocniczym. To z kolei specjalne buty, skafander, latarka, zegarek i kominiarka. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Nurkowanie z fajka

Może nie będziesz nurkować w głębinach oceanu, ale na pewno zobaczysz znacznie więcej niż osoby, które zostały na lądzie. Nie potrzebujesz butli, aby zajrzeć pod wodę. Nurkowanie z fajką jest uproszczoną i bardziej rekreacyjną formą tej aktywności. Nie jest wymagane żadne pozwolenie i certyfikat, nie trzeba też odbywać specjalnego szkolenia, aby nauczyć się nurkować. Potrzebny będzie Ci jednak sprzęt, a dokładnie maska, fajka i płetwy. To na początek wystarczy. Takie nurkowanie to świetny trening i przygotowanie do podróży po podwodnym świecie. Polecamy je również dzieciom. Warto mieć przy sobie taki sprzęt podczas pobytu w pobliżu raf koralowych i w bardzo czystych wodach zagranicznych mórz.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę