Rowery miejskie

93 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Rower elektryczny miejski smart Elops 920E Connect LF niska rama
Ostatnie sztuki
ELOPS Rower elektryczny miejski smart Elops 920E Connect LF niska rama

7799 zł 7999 zł - 200 zł

U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 520 niska rama
Raty 0%
Rower elektryczny miejski Elops 120E
Ostatnie sztuki
ELOPS Rower elektryczny miejski Elops 120E

3999 zł 4499 zł - 500 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 120 wysoka rama
Raty 0%
Rower miejski Elops 520 wysoka rama
Ostatnie sztuki
ELOPS Rower miejski Elops 520 wysoka rama

1199 zł 1499 zł - 300 zł

(7)
U Ciebie za 2 dni
ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500
Raty 0%
Rower miejski długodystansowy Elops 900 wysoka rama
Raty 0%
Rower miejski Elops Speed 900
ROWER MIEJSKI ELOPS 540 NISKA RAMA
Raty 0%
Rower miejski długodystansowy Elops 900 niska rama
Raty 0%
Rower miejski Elops 120 niska rama
Raty 0%
Rower miejski Elops Speed 920
Raty 0%
ELOPS Rower miejski Elops Speed 920

2999 zł

(6)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 100 niska rama
Raty 0%
Rower miejski 28 Fuzlu Nevada S1 błękitny (18")
Najniższa cena
Rower miejski damski Fuzlu New York 3S AMT 28"
Rower miejski ROMET Pop Art Classic 28"
Najlepiej oceniany
Rower miejski ROMET Art Deco Eco 28"
Ostatnie sztuki
ROMET Rower miejski ROMET Art Deco Eco 28"

1699 zł 2499 zł - 800 zł

U Ciebie za 2 dni
ROWER ELEKTRYCZNY MIEJSKI LEGEND BIAŁY
Ostatnie sztuki
ROMET ROWER ELEKTRYCZNY MIEJSKI LEGEND BIAŁY

4199 zł 4499 zł - 300 zł

U Ciebie za 3 dni
Rower elektryczny ROMET Metron miejski
Ostatnie sztuki
ROMET Rower elektryczny ROMET Metron miejski

4999 zł 5499 zł - 500 zł

U Ciebie za 2 dni
Rower miejski damski Fuzlu Arizona 28 S3
Rower miejski damski Fuzlu Nevada 28 S3 (M/18")
Rower Fuzlu Dakota 28 7s alum. czarny (17")
 

Idealne do jazdy po mieście – rowery miejskie

Poruszanie się po mieście, szczególnie w godzinach szczytu, nierzadko jest prawdziwym wyzwaniem. Wielu kierowców z pewnością jest w stanie stwierdzić, że znaczną część życia poświęcają na stanie w korkach. Choć może się to wydawać banalne, łatwo można to rozwiązać, wybierając rowery miejskie. Są rowerowym symbolem Amsterdamu; do niedawna w Polsce były jeszcze mało popularne, nie mogły konkurować z klasycznym góralem i szosówką. Rowery miejskie spotkały się z uznaniem dopiero wtedy, kiedy doceniono zalety jazdy jednośladem po mieście. Coraz więcej osób zaczęło zauważać, że to wyjątkowo komfortowy środek transportu, dzięki któremu nie jesteśmy uzależnieni od natężenia ruchu. Rowery miejskie damskie i męskie zagościły zatem na stałe na ulicach, pomagając przedostawać się w nawet najbardziej oddalone zakątki miasta. Co bardzo istotne, w ten sposób troszczymy się również o środowisko, a jednocześnie – poprawiamy własną kondycję i dbamy o zdrowie. Jeśli zatem szukasz wygodnej i łatwo dostępnej formy podróżowania, koniecznie sprawdź tę metodę!

Rower miejski w holenderskim stylu

Światowa stolica rowerów stała się inspiracją dla współczesnego miejskiego krajobrazu w Polsce. Rowery nie są już rzadkością na ulicach dużych miast i pomimo że nie mogą jeszcze konkurować z samochodami, to ich obecność jest bez wątpienia znacznie bardziej zauważalna. Rowery miejskie posiadają konstrukcję ramy, która umożliwia jazdę w pozycji wyprostowanej, co ma wpływ na komfort, wygodę, ale również i zdrowie rowerzysty. Dzięki temu nie obciążamy pleców, a do tego mamy lepszą widoczność i możemy obserwować, co dzieje się na drodze. W holendrach stosuje się przerzutki planetarne, czyli takie, które ukryte są w piaście tylnego koła, co pozwala na zmianę biegów podczas postoju. Na uwagę zasługują też duże koła, mają zazwyczaj wielkość 28'' i są wyposażone w wytrzymałe opony. Oprócz tego rowery holenderskie wyróżniają się wyjątkowo komfortowym siedziskiem. Tym samym nawet długa jazda na rowerze może być niezwykle przyjemna. W ofercie sklepu internetowego Decathlon znajdziesz nie tylko holendry – zachęcamy do przejrzenia szczegółowo naszego pełnego asortymentu. Przykładamy uwagę do każdego szczegółu – od kierownicy aż po sam błotnik!

Rower, w którym można się zakochać

Mówi się o miłości do samochodu, dlaczego zatem nie można nie zauroczyć się rowerem, który może wyglądać naprawdę efektownie. Rowery miejskie wybierane są przede wszystkim przez kobiety, którym ten styl prosto z Holandii bardzo odpowiada. Oprócz tego, że jest wygodny i bezpieczny, to także może swoim designem odzwierciedlać charakter jego właściciela. Rowery miejskie często wyposażone są w liczne dodatki i akcesoria. Koszyk rowerowy doskonale sprawdza się podczas powrotu z zakupów czy jazdy do pracy. Można w nim umieścić torby, co nie tylko zwiększa wygodę, ale też pozwala skoncentrować się na jeździe, a dodatkowy ciężar na ramieniu czy plecach nie ogranicza naszych ruchów. Podobnie jest zresztą z bagażnikiem. Rowery miejskie są dostępne ponadto w bardzo ciekawych kolorach, np. miętowym, błękitnym, różowym czy białym. Mężczyźni poszukują raczej klasycznych rozwiązań, dlatego Decathlon przygotował dla nich rowery miejskie męskie w kolorze czarnym, granatowym bądź zielonym. Wybierz to, co najlepiej Ci odpowiada i czerp przyjemność z jazdy przy szczęku łańcucha!.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę