Strój do MMA 242 oferty

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
 

Jaki strój do MMA będzie odpowiedni?

Stój do MMA (czyli Mieszanych Sztuk Walki) to niezbędne wyposażenie torby treningowej. Noszony zestaw będzie zbliżony do tego, z którego korzystają między innymi zawodnicy muay thai oraz boksu. Niezbędne są między innymi spodenki oraz koszulki, w których wygodnie będzie nam wykonywać ruchy. Na samym początku niekoniecznie musimy kupować najdroższego kompletu, ponieważ nie jesteśmy w stanie ocenić, w czym będzie czuć się komfortowo.

Stroje do MMA dla kobiet i mężczyzn

Odzież MMA dla kobiet i mężczyzn może się nieznacznie różnić. Panie często decydują się na noszenie staników sportowych, które doskonale utrzymują biust. Strój MMA dla panów to najczęściej koszula z rękawami lub na grubych ramiączkach. Można wybrać też wersję z długim rękawem. Dopasowane legginsy są niezwykle wygodne i często dostaniemy je także w wariancie termoaktywnym. Ciekawym rozwiązaniem będzie też wybór trykotu zapaśniczego.

Odzież MMA i inne akcesoria

Chociaż odzież do MMA to głównie zestaw zwierający koszulkę czy dopasowane spodnie, to jednak warto już na początku pomyśleć też o uzupełnieniu tego kompletu o takie akcesoria jak rękawice czy szczęki. Są one niezbędne, aby ćwiczenia były bezpieczne dla zdrowia. Dopasujmy powyższe elementy do własnych potrzeb i uzupełnijmy nimi nasz strój do MMA. Komplet będzie w ten sposób pełny, a my będziemy mogli przystąpić do nauki Mieszanych Sztuk Walki.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę