Polecane aktywności

(710)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Plecak turystyczny Quechua Arpenaz NH100 30 litrów
Koniec serii
QUECHUA Plecak turystyczny Quechua Arpenaz NH100 30 litrów

59,99 zł 79,99 zł - 20 zł

(138)
U Ciebie za 2 dni
Plecak turystyczny Quechua NH Escape 500 32 l
Ecodesign
Plecak turystyczny Quechua MH100 30 l
Plecak turystyczny Quechua NH Escape 500 23 l
Ecodesign
Buty trekkingowe damskie RIGEL MID wodoodporne
Stylowe zakupy
CMP Buty trekkingowe damskie RIGEL MID wodoodporne

349,99 zł 449,99 zł - 100 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Plecak turystyczny Quechua MH100 20 l
QUECHUA Plecak turystyczny Quechua MH100 20 l

119,99 zł 6 zł/l

(37)
U Ciebie za 2 dni
Buty turystyczne damskie niskie Quechua MH500 wodoodporne
Stylowe zakupy
QUECHUA Buty turystyczne damskie niskie Quechua MH500 wodoodporne

199,99 zł 299,99 zł - 100 zł

(34)
U Ciebie za 8 dni
 

Sklep turystyczny – Decathlon ramię w ramię z outdoorowymi fanatykami

W sporcie najwspanialsze jest to, że jest dla każdego. Kiedy dodatkowo możemy połączyć go z pasją do natury i spędzaniem czasu wolnego z bliskimi, to możemy być pewni, że każdy moment będzie opiewał w niezapomniane wspomnienia.

Z Decathlonem przygotujesz się na każdą wyprawę outdoorową. Proponujemy odzież turystyczną i trekkingową, odpowiednie wyposażenia oraz dodatkowe akcesoria, zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty każdej aktywności. Wśród naszych produktów znajdziesz niezbędne wyposażenia do uprawiania turystyki krajoznawczej i górskiej, szybkich wędrówkach po górach i wędrówkach po zaśnieżonych górskich szlakach, do trekkingu pustynnego i górskiego, a także backpacking. Kto jeszcze nie próbował swoich sił w pieszej turystyce, koniecznie powinien nadrobić zaległości.

Na górskie szlaki

Góry są miejscem wyjątkowym i jednocześnie skrywającym wiele tajemnic. To kraina wciąż nieodkryta, którą warto poznać zarówno zimą, jak też latem. W górach naturalnym zjawiskiem są nagłe zmiany pogody, zimy są tu białe i często mroźne, z kolei lato skąpane jest w promieniach słońca, które niekiedy zasłaniają deszczowe chmury. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy odzieży, plecaków i obuwia przeznaczony do turystyki górskiej, szybkich wędrówek po szlakach latem i zimą. Proponujemy zarówno turystyczne skarpetki ze wzmocnionymi strefami z przodu i z tyłu stopy, jak też buty trekkingowe, spodnie turystyczne oraz plecaki. Są też spodnie turystyczne, kijki trekkingowe i ciepłe polary.

Dla pustynnych wędrowców

Fascynują Cię wędrówki po pustynnych piaskach? Podróżujesz w poszukiwaniu słońca? Chcesz odkrywać dalekie zakątki świata. Pamiętaj o tym, że to klimat, który wymaga odpowiedniego przygotowania, szczególnie ochrony przeciwsłonecznej, którą zapewni Ci właściwy ubiór. Będziesz potrzebować lekkiej koszuli trekkingowej i spodni zapewniających maksymalny przepływ powietrza, rękawiczek chroniących przed poparzeniami słonecznymi i bawełnianej chusty na twarz i głowę.

Odkrywaj nowe miejsca na Ziemi

Preferujesz mniej wymagające ścieżki? Wybierasz równiny i miejskie drogi, poszukując nowych doznań i odkrywając kulturę innych krajów. Dla Ciebie przygotowaliśmy plecaki turystyczne, koszulki z krótkim rękawem, spodnie do noszenia w ciepłe dni, wygodne buty i kurtki chroniące przed chłodem i deszczem.

Wspieramy aktywnych!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę