quechua

Buty turystyczne męskie Arpenaz 500 Revival

Kod produktu: 8767616

0,0 (1016)

229,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Beżowy / Granatowoszary

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Czekaliście na nie, oto one! Uwielbiane buty turystyczne Arpenaz 500 znowu wróciły, ten sam styl, ciągle wygodne i lekkie, ale bardziej techniczne.

  Przyczepność i amortyzacja, kauczukowa podeszwa z recyklingu. Buty na każde drogi (wiejskie, leśne, spacery po wybrzeżu).

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Amortyzacja

   Podeszwa środkowa z pianki EVA (amortyzacja).

  • Przyczepność

   Skład i design podeszwy sprzyja przyczepności na naturalnych ścieżkach.

  • Komfort noszenia

   Podeszwa środkowa z pianki EVA 5 mm | Brak szwów na wysokości pięty

  • Przyczepność

   Odpowiednia faktura podeszwy i 4-milimetrowy bieżnik nie kumulują błota.

  • Trwałość

   Wzmocnienia z przodu i z tyłu z kauczuku syntetycznego.

  Buty turystyczne męskie Arpenaz 500 Revival
  Buty turystyczne męskie Arpenaz 500 Revival
  Buty turystyczne męskie Arpenaz 500 Revival

  Wytrzymałość i solidność

  Przeprowadza się testy laboratoryjne, by sprawdzić następujące elementy: wyrywanie oczek i pasków, klejenie, toksyczność, odporność na UV, ścieranie podeszwy i materiałów cholewki, przyspieszone starzenie.Testy te pozwalają nam poprawić jakość produktów oraz zapobiec przedwczesnemu starzeniu się butów.

  Komfort

  Nasze buty do turystyki krajoznawczej są obietnicą zwiększonego komfortu dla użytkownika; podeszwa środkowa i wkładka z pianki EVA (amortyzacja) lub kołnierz buta z pianki syntetycznej.

  Podeszwa przyczepna na naturalnych podłożach

  Faktura podeszwy to efekt długich badań prowadzonych w naszych laboratoriach. Z uwagi na odpowiednią przyczepność i przyleganie do podłoża jako tworzywo wybraliśmy specjalny kauczuk. Systematycznie staramy się znaleźć optymalne tworzywo na podeszwy do wędrowania po ścieżkach o niespoistej nawierzchni (typu ścieżek leśnych) lub nawierzchni kamienistej (wybrzeże). Użytkowanie butów na drogach asfaltowych może przyśpieszyć zużycie podeszwy. Buty nie są również przeznaczone na wędrówki po górach.

  Jaka para skarpet do butów Arpenaz 500?

  Buty te zapewniają niewielką oddychalność, ale wystarczającą, aby odprowadzić pot. Zalecamy skarpety Hike 100 krótkie lub mid: zawierają bawełnę, która wchłania wilgoć oraz posiadają spód frotte, który odprowadza wilgoć od stopy. Wystarczająco długie, aby chronić kostkę. Doskonałe połączenie, aby zapobiec powstawaniu pęcherzy.

  Skład

  Wierzch 70% Skóra, 20% Kauczuk syntetyczny, 10% Poliester Wnętrze buta 100% Poliester Podeszwa zewnętrzna 70% Octan etylenowo-winylowy, 30% Kauczuk

  Porady dotyczące przechowywania

  Radzimy przechowywać obuwie w suchym, ciemnym i w miarę możliwości przewiewnym miejscu.

  Ograniczenia

  Niezalecane na deszcz i asfalt.

  Testy

  Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii (Francja). Taka lokalizacja sprawia, że jest to miejsce spotkań naszych zespołów koncepcyjnych z użytkownikami naszych produktów.
  Nasze produkty są testowane w naszych laboratoriach oraz w terenie, w Górnej Sabaudii (teren górzysty) oraz w lasach i na wybrzeżach całego świata.

  Zatwierdzony przez

  Produkty Quechua są testowane w górach, w warunkach, które można napotkać podczas wędrówki.
  Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do wprowadzenia go do sprzedaży.

  Porady dotyczące konserwacji

  Nie prać

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie