Wałki, rollery, przyrządy do masażu

316 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Rączka do masażu ROLL ON
Najlepiej oceniany
DECATHLON Rączka do masażu ROLL ON

24,99 zł

(48)
U Ciebie za 2 dni
Wałek do masażu 4Fizjo EPP
Masażer wibracyjny FeiyuTech KiCA 2
Najlepiej oceniany
 

Wałki i rollery do masażu – przyjemny masaż dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Stres, intensywny tryb życia, nie zawsze właściwa dieta i brak czasu na aktywność fizyczną… Wszystko to sprzyja skurczom mięśni, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Z tego powodu w wielu klubach fitness i na siłowaniach pojawiły się rollery do masażu, dzięki którym można samodzielnie wykonać relaksacyjny masaż mający wpływ na poprawę stanu zdrowia całego organizmu. Rollery do masażu to proste przyrządy doskonale sprawdzające się w domowych warunkach. Będą świetnym uzupełnieniem ćwiczeń rozciągających i relaksujących, do wykorzystania również podczas rozgrzewki przed treningiem i strechingu po jego zakończeniu.

Rollowanie jest dla Ciebie

To forma masażu praktycznie dla każdego. Wałki do masażu skutecznie pobudzają mięśnie do pracy, co przekłada się na efektywność ćwiczeń. Zwiększają nawodnienie organizmu i wpływają na jego odpowiednie odżywienie, poprawiają krążenie krwi, dzięki czemu możliwe jest skuteczne usuwanie toksyn z organizmu. Masaż sprawia, że mięśnie szybciej się regenerują oraz zmniejsza się ryzyko wystąpienia kontuzji. Rollery do masażu mają zbawienny wpływ na jakość naszej skóry. W wyniku przyśpieszenia krążenia jest ona lepiej odżywiona, staje się jędrniejsza, a pomarańczowa skórka mniej widoczna. Ćwiczenia z wałkiem sprzyjają ponadto poprawie gibkości i zwiększeniu zakresu ruchu. Rozluźnienie mięśni ma też wpływ na rozluźnienie całego ciała. W przyjemny sposób możesz pozbyć się towarzyszącego Ci w codziennym życiu stresu.

Wałek do masażu – jak wybrać ten odpowiedni?

Rollery do masażu są wykonane z piankowego materiału. Różnią się jednak wielkością i strukturą powierzchni. Gładkie wałki umożliwiają wykonanie delikatnego i łagodnego masażu. Na zbite i bardzo spięte partie ciała polecamy rollery do masażu z wypustkami, które znacznie mocniej masują skórę. Jeżeli chcesz się skoncentrować na masowaniu łydek, ud czy rąk, wybierz wałek krótki. Długie przeznaczone są do masażu całego ciała. Dla początkujących najlepszym wyborem będą wałki miękkie. Najbardziej uniwersalne są te o średniej twardości. Intensywne rollowanie zapewnią wałki twarde.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę