Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Koniec serii

Buty narciarskie męskie Rossignol ALLTRACK flex 90

799,99 zł 999,99 zł - 200 zł

160,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje wszechstronnych butów narciarskich.

Te buty są doskonałe dla każdego dobrego narciarza. Jaka jest ich największa zaleta? Progresywny i odpowiednio mocny flex (tolerancja).

Kod produktu: 8570252

Podobne produkty

Zalety produktu

Sztywność

Średnia: Flex 90. Bardzo dobry poziom wydajności i tolerancji.

Stabilność

102 mm: standardowa stopa i podbicie.

Dopasowanie

Profilowany but wewnętrzny bez termoformowania.

Regulacja

4 klamry z regulacją mikrometryczną: 2 regulowane zębatki. Pasek 40 mm.

Łatwe użytkowanie

Lycra z tyłu buta wewnętrznego ułatwia wsuwanie stopy.

Łatwe przestawianie

Pozycja ski/walk.

Ciepło

But wewnętrzny i izolująca podeszwa zatrzymują ciepło.

Opis produktu

DOŚWIADCZENIE

Uniwersalne buty (trasa/obrzeża tras) z doskonałym kompromisem precyzji i komfortu. Tryb ski/walk zapewnia komfort, który jest ceniony podczas dni spędzonych na nartach.

Regulacja klamry

Te buty posiadają 4, bardzo wytrzymałe klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra na cholewce ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki. Szeroki pasek w górnej części zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.

CZYM JEST FLEX?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność buta: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex 60-70 jest przeznaczony dla początkujących narciarzy. Flex od 70 do 100 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak mogę mieć pewność, czy przymierzany but jest odpowiedniego rozmiaru?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Co zrobić w przypadku odczuwania bólu w stopie?

1. Wybierz techniczną skarpetę narciarską, cienką, aby uniknąć stref nacisku i usprawnić przepływ krwi w stopie. 2. Wybierz wkładkę dostosowaną do kształtu stopy, która dzięki temu nie będzie uderzać o skorupę. Poproś o poradę w sklepie.

Jak przechowywać buty narciarskie?

1. Wywietrz swoje buty przez wyjęcie buta wewnętrznego z plastikowej skorupy. 2. Zapnij klamry na pierwszy zaczep, co zapobiegnie odkształcaniu się butów, oraz, jeśli możliwe, przechowuj je w pokrowcu.
3. Jeśli możliwe, przechowuj je w suchym miejscu, w którym temperatura nie spadnie poniżej 10°C. Plastik w butach podziękuje Ci za to!

Skład i konserwacja

Porady dotyczące przechowywania

Wysuszyć buty przed ich schowaniem. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca na buty narciarskie. Przechowywać je w pomieszczeniu, w którym panuje umiarkowana temperatura.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Opinie

Wgrywanie