one way

Kijki do nartorolek One Way Storm 5 Street

Kod produktu: 8763655

5,0 (1)

249,99 zł 344,99 zł - 95,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 344,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Kijki do regularnej jazdy na nartorolkach ze średnią intensywnością.

Bardzo wydajne kijki z rurką wykonaną w 50% z włókna węglowego, o wadze poniżej 90 g/m. Zapewniają najwyższy zwrot energii przy każdym odepchnięciu.

  • Sztywność

    Rurka wykonana w 50% z włókna węglowego. Waga poniżej 90 g/m.

  • Ergonomiczny chwyt

    Pasek AV Race Strap i rękojeść Carbon Grip: relacja precyzja / komfort.

  • Solidność

    Solidne końcówki: Rollerski 9 mm.

Swingweight [kgm²]

Swingweight odnosi się do ruchu wahadłowego kijka. Im większy ciężar w pobliżu końcówki kijka, tym więcej energii musi zużyć narciarz. Kijki narciarskie testowane są w tym zakresie bez rękojeści, paska i talerzyka. Im niższy wskaźnik, tym lepiej.

STORM 5 STREET ONE WAY = SWINGWEIGHT [kgm²]: 160

Punkt równowagi [mm]

Ten pomiar dokonywany jest od szczytu kijka i określa punkt, w którym kijek jest zrównoważony. Przeprowadza się go bez rękojeści i bez talerzyka, przy długości rurki wynoszącej 1350 mm. Im wyżej położony jest środek ciężkości, tym lepiej.

STORM 5 STREET ONE WAY = PUNKT RÓWNOWAGI [mm]: 691

Obciążenie niszczące [N]

Kluczowa wartość mechaniczna, która określa odporność rurki na złamanie pod wpływem sił zewnętrznych. Jest to wskaźnik trwałości. W celu ustalenia obciążenia niszczącego wykonuje się pomiary w sześciu różnych punktach rurki. Przykłada się siłę do centralnej części każdego odcinka do momentu pęknięcia rurki. Wyciąga się następnie średnią z sześciu wartości, aby określić obciążenie niszczące. Im wyższa wartość obciążenia niszczącego, tym lepiej.
STORM 5 STREET = 877

Sztywność [mm]

Czynnik ten decyduje o skuteczności przenoszenia siły podczas odepchnięcia. Sztywniejszy kijek przekazuje więcej energii generowanej przez narciarza, a mniejsza część tej energii pochłaniana jest przez ugięcie kijka. Sztywność mierzy się bez rękojeści i talerzyka. Siła jest przykładana bezpośrednio do środka kijka i mierzone jest maksymalne odchylenie. Im sztywniejszy kijek, tym lepiej.

STORM 5 STREET = SZTYWNOŚĆ [mm]: 75

Waga [g/m]

Waga kijka narciarskiego jest czynnikiem decydującym o jego ogólnej wydajności. Jest to pomiar całkowitej wagi rurki na metr, bez uchwytu i talerzyka. Zastosowany w rurce materiał znacząco wpływa na ten wskaźnik. Im niższa waga, tym lepiej.

STORM 5 STREET = WAGA [g/m]: 89

Wgrywanie