kimjaly

Koszulka do jogi damska Kimjaly Premium bez rękawów

149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stylowa koszulka crop top z kolekcji Premium Kimjaly jest jak druga skóra. Towarzyszy joginkom na co dzień, zarówno w biurze, jak i w studiu jogi. Zaprojektowana z myślą o środowisku i wyprodukowana w Portugalii.

Koszulka crop top Premium - dłuższa niż stanik i bardzo stylowa - zapewnia trzymanie i swobodę ruchów. Załóż ją, aby zachować pewność siebie i klasę podczas wykonywania asan.

Kod produktu:

8736826

 • Stabilność

  Top jak druga skóra: idealnie dopasowuje się do Twoich ruchów.

 • Swoboda ruchów

  20% elastanu umożliwia dopasowanie do każdej sylwetki.

 • Oddychalność

  Lekki i techniczny materiał odprowadzający wilgoć.

 • Miękkość

  Tekstura skórki brzoskwini zapewniająca miękkość i komfort.

 • Ecodesign

  Funkcjonalny produkt wykonany w 80% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Koszulka do jogi damska Kimjaly Premium bez rękawów
Koszulka do jogi damska Kimjaly Premium bez rękawów
Koszulka do jogi damska Kimjaly Premium bez rękawów

Artykuł z kolekcji Premium Kimjaly

Jesienią 2022 roku marka Decathlon Kimjaly wprowadza do sprzedaży nową linię technicznych i przyjaznych środowisku produktów zaprojektowanych z myślą o zaawansowanych jogin(k)ach.
Kolekcja Premium zrodziła się z chęci bardziej precyzyjnego zaadresowania naszych produktów do odpowiedzialnych, zaangażowanych, wymagających praktyków, pragnących należeć do społeczności osób uprawiających jogę.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja zaprojektowana z myślą o środowisku

Dla zespołu Kimjaly projektowanie z myślą o środowisku stanowi jeden z filarów oferty produktów do jogi. W 2023 roku ponad 85% całej naszej kolekcji będą stanowić artykuły przyjazne środowisku.
W przypadku kolekcji Premium postanowiliśmy pójść dalej w prowadzonych projektach i bardziej ograniczyć nasz ślad węglowy.
Niektóre stroje produkowane są w Portugalii. Niektóre maty wykonane są z innowacyjnych materiałów pochodzących z recyklingu.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja techniczna i trwała

Myślenie o walorach użytkowych potrzebnych jogin(k)om jest siłą napędową kolekcji Premium. Zespół projektowy Kimjaly pracował w sposób priorytetowy nad efektem drugiej skóry, elastycznością połączoną z nieprzezroczystością materiałów, aspektem sensorycznym produktów (dotyk, zapach, dźwięk przy przesuwaniu palców, kolory), oddychalnością, stabilnym ułożeniem podczas użytkowania. Cel? Proponować adept(k)om jogi techniczne i trwałe produkty zatwierdzone przez testerów.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja zatwierdzona przez nauczycieli jogi

Marka Kimjaly od lat współpracuje z nauczycielami jogi w ramach warsztatów i rozmaitych spotkań, aby zbierać informacje o wszystkich potrzebach zaawansowanych joginów. Kolekcja Premium stanowi kwintesencję wszystkich ich oczekiwań, uważnie wysłuchanych i przemyślanych przez nasze zespoły projektowe.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja do biura i do studia jogi

Pracując nad kolekcją Premium, nasz zespół designerów wykorzystał kolory, tekstury i formy funkcjonujące w trybie "z biura do studia jogi”. 
Z licznych dyskusji ze społecznością zaawansowanych joginów wyłonił się precyzyjny i prosty wniosek: potrzebne są takie stroje do jogi, które można nosić przez cały dzień - zarówno w biurze, jak i w studiu. 
Odzież została więc opracowana zgodnie z zasadą "yoga: way of life". Legginsy sprawdzą się w pracy. Koszulkę crop top można założyć pod sweter wieczorem.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja częściowo made in Europe

Zespół projektowy i zespół odpowiedzialny za zaopatrzenie w Kimjaly pracowały ręka w rękę, aby w przypadku niektórych produktów z kolekcji Premium móc zaproponować produkcję made in Europe, która niesie z sobą liczne atuty ludzkie, ekologiczne i ekonomiczne. Oznacza to wyższy koszt produkcji i sprzedaży niż średnia naszych produktów do jogi.
Fakt: nie jesteśmy doskonali. Aby produkować więcej produktów w Europie, przed nami jeszcze długa droga. Krok po kroku robimy jednak postępy.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników.
Ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl/landing/ekoprodukty2021/_/R-a-ekoProdukty2021

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie