• Ostatnie sztuki
1/5
kimjaly

LEGGINSY DO JOGI PREMIUM BEZSZWOWE PIASKOWE

Kod produktu: 8753617

99,99 zł 189,99 zł - 90,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 189,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Ciemny cynamon / Ciemny cynamon

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Techniczne legginsy, które sprawdzą się w dynamicznych odmianach jogi. Technologia seamless i ażurowy styl zapewniają odprowadzanie wilgoci.

Wygodne, bezszwowe legginsy do jogi z naszej kolekcji Premium Kimjaly zapewniają dobre trzymanie i odprowadzanie wilgoci. Zachowaj suchą skórę!

 • Stabilność

  Wysoki stan i wygodny pasek: wsparcie w wykonywaniu wszystkich pozycji.

 • Odprowadzanie potu

  Techniczny materiał wchłania wilgoć, rozprasza ją i szybko schnie.

 • Swoboda ruchów

  Dodatek elastanu zwiększa elastyczność.

 • Ograniczenie podrażnień

  Specjalny, bezszwowy krój w kroku zapobiega ocieraniu.

Artykuł z kolekcji Premium Kimjaly

Od 2022 roku marka Decathlon Kimjaly wprowadza do sprzedaży nową linię technicznych produktów zaprojektowanych z myślą o zaawansowanych jogin(k)ach.
Kolekcja Premium zrodziła się z chęci bardziej precyzyjnego zaadresowania naszych produktów do zaangażowanych, wymagających praktyków pragnących należeć do społeczności osób uprawiających jogę.

Techniczna kolekcja Premium Kimjaly

Myślenie o walorach użytkowych potrzebnych jogin(k)om jest siłą napędową kolekcji Premium. Zespół projektowy Kimjaly pracował w sposób priorytetowy nad efektem drugiej skóry, elastycznością połączoną z nieprzezroczystością materiałów, aspektem sensorycznym produktów (dotyk, zapach, dźwięk przy przesuwaniu palców, kolory), oddychalnością i stabilnym ułożeniem podczas użytkowania. Cel? Proponować adept(k)om jogi techniczne i trwałe produkty zatwierdzone przez testerów.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja zatwierdzona przez nauczycieli jogi

Marka Kimjaly od lat współpracuje z nauczycielami jogi w ramach warsztatów i rozmaitych spotkań, aby zbierać informacje o wszystkich potrzebach zaawansowanych joginów. Kolekcja Premium stanowi kwintesencję wszystkich ich oczekiwań, uważnie wysłuchanych i przemyślanych przez nasze zespoły projektowe.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja do biura i do studia jogi

Pracując nad kolekcją Premium, nasz zespół designerów wykorzystał kolory, tekstury i formy funkcjonujące w trybie "z biura do studia jogi”. 
Z licznych dyskusji ze społecznością zaawansowanych joginów wyłonił się jasny i prosty wniosek: potrzebne są takie stroje do jogi, które można nosić przez cały dzień - zarówno w biurze, jak i w studiu. 
Odzież została więc opracowana zgodnie z zasadą "yoga: way of life". Legginsy sprawdzą się w pracy. Koszulkę crop top można założyć pod sweter wieczorem.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja częściowo made in Europe

Zespół projektowy i zespół odpowiedzialny za łańcuch dostaw w Kimjaly pracowały ręka w rękę, aby w przypadku niektórych produktów z kolekcji Premium móc zaproponować produkcję made in Europe. Oznacza to wyższy koszt produkcji i sprzedaży niż średnia naszych produktów do jogi.
Fakt: nie jesteśmy doskonali. Aby produkować więcej produktów w Europie, przed nami jeszcze długa droga. Krok po kroku robimy jednak postępy.

Technologia Seamless (bezszwowa)

Technologia seamless nadaje produktom wyjątkowy charakter. Łącząc techniczną przędzę z innowacyjną strukturą dzianiny, pozwala uzyskać unikalny i techniczny efekt, na który składają się walory użytkowe i design.
Dzięki konstrukcji seamless ograniczamy do minimum liczbę szwów, które podczas aktywności sportowej mogą być źródłem dyskomfortu i podrażnień. Pracujemy na kreacją, podążając bezpośrednio od przędzy aż po gotowy produkt, podobnie jak drukarka 3D.

Skład

Materiał główny 96% Poliamid, 4% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C w programie do tkanin delikatnych

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie