• Najlepiej oceniany
1/7
adidas

Buty Snowboardowe Męskie Adidas ACERRA 3ST ADV Double Boa EG9389

5,0 (1)

1199,00 zł 2149,00 zł - 950,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 2149,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Buty Snowboardowe Męskie Adidas ACERRA 3ST ADV Double Boa EG9389

Buty Snowboardowe Adidas Acerra ADV to produkt, który zupełnie odmieni Twoją jazdę na desce. Posiada dwustrefowy sytem Double H3 Boa®, odpowiadający za dolną i górną część buta zewnętrznego. Możliwość termoformowania buta, jednakże nie jest to konieczne.
Gold Level dopasowuje się do kształtu stopy pod wpływem temperatury ciała. Niezwykle lekkie oraz ciepłe. Sięgnij po komfort na najwyższym poziomie.
kod producenta: EG9389
Buty Snowboardowe Adidas Acerra ADV to produkt stworzony po to, aby odmienić jazdę na desce, czyniąc ją ogromnie komfortową. BOOST ™ zapewnia najbardziej responywn amortyzację pośród produktów Adidas, im więcej energii dajesz, tym więcej energii wraca do Ciebie. Buty wyróżnia dwustrefowy system Double H3 Boa® posiadający górną i dolną strefę służącą do indywidualnego dopasowania. Wykładzina buta została wykonana z ultralekkiej pianki o wysokiej gęstości, która dopasowuje się do kształtu stopy, zapewniając wygodę i optymalne dopasowanie. But został zaopatrzony w wewnętrzną uprząż na kostce wraz z systemem szybkiego sznurowania, zabezpiecza on stopę wewnątrz wkładki i skorupy, zwiększając jeszcze bardziej właściwości antypoślizgowe. Podeszwa wielokierunkowa z gumy posiada chropowate wypustki, jest wytrzymała i zapewnia przyczepność na lodzie, śniegu. Podeszwa za sprawą izolacji przypominającej swoją budową strukturę styropianu, zapewnia doskonałe właściwości termiczne. Dzięki Adidas możesz sięgnąć po więcej.
 
Cechy Buty Snowboardowe Adidas Acerra ADV Double Boa:

 • BOOST ™ - to najbardziej responsywna amortyzacja Adidas: im więcej energii dajesz, tym więcej dostajesz
 • Double H3 Boa® - system sznurowania z górną i dolną strefą dla indywidualnego dopasowania
 • Wykładzina z ultralekkiej pianki - o wysokiej gęstości, dopasowuje się do kształtu stopy, zapewniając wygodę i indywidualne dopasowanie
 • Mankiet i Język 3D - innowacyjna konstrukcja przegubowego mankietu współpracuje z wytrzymałym językiem formowanym w 3D, aby uzyskać elastyczne, naturalne dopasowanie
 • Systemem Szybkiego Sznurowania - wewnętrzna uprząż na kostce z systemem szybkiego sznurowania zabezpiecza stopę wewnątrz wkładki i skorupy, zapewniając dopasowanie antypoślizgowe
 • Antypoślizgowa Podeszwa - chropowata, wytrzymała, wielokierunkowa podeszwa z gumy zapewnia przyczepność na śniegu, lodzie i na górze
 • Materiał - 100% Materiał syntetyczny
  Technologie w Buty Snowboardowe Adidas Acerra ADV:
  BOOST ™
  To najbardziej responsywna amortyzacja Adidas: im więcej energii dajesz, tym więcej dostajesz.
  Double H3 Boa®
  Błyskawiczna szybkość i pełna kontrola siły sznurowania, niezależna dla dolnej i górnej strefy, kilka sekund wystarczy by dopasować buta do własnych upodobań. System zapewnia większą siłę sznurowania niż rozwiązania tradycyjne co oznacza lepszą kontrolę i mniej wysiłku.
  Golden Level
   Innowacyjna konstrukcja przegubowego mankietu współpracuje z wytrzymałym językiem formowanym w 3D, aby uzyskać elastyczne, naturalne dopasowanie.
  Podeszwa Antypoślizgowa
  Chropowata, wytrzymała, wielokierunkowa podeszwa z gumy zapewnia przyczepność na śniegu, lodzie i na górze.
  Nylonowe Linki
  Wytrzymałe nylonowe linki dla optymalnego i najszybszego dopasowania do stopy. Trwałe i niezawodne.
  Wykładzina z Lekkiej Pianki
  Wykładzina z ultralekkiej pianki o wysokiej gęstości, dopasowuje się do kształtu stopy, zapewniając wygodę i indywidualne dopasowanie. Termoformowalna, choć już pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do kształtu stopy.
 • Sposób zapięcia/wiązania Podwójne pokrętło (BOA / HABU)
 • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Sposób zapięcia/wiązania

Podwójne pokrętło (BOA / HABU)

Stan produktu

Nowy