bushmen

Płachta biwakowa Tarp Bushmen Thermo-Tarp 2x3

0,0 (2)

235,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez BUSHMEN Travel Gear

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Płachta biwakowa Tarp Bushmen Thermo-Tarp 2x3

Kup razem z

Podobne produkty

THERMO-Tarp
Specyfikacja:
Poliester 190D Ripstop
wymiary 2×3 m.,
waga 0,55 kg,
14 pętli,
wodoodporność15 000mm,
paroprzepuszczalny,

Materiał powlekany jest warstwą termoizolacyjną, co zwiększa komfort termiczny. Srebrne pokrycie znakomicie odbija ciepło ciała utrzymując komfort termiczny np. w czasie chłodnych nocy. W upalne dni odbija promienie słoneczne znacznie obniżając temperaturę pod tarpem.

Co niezwykle istotne, warstwa termoizolacyjna chroni przed promieniowaniem UV! Produkt został przebadany co jest potwierdzone stosownym certyfikatem i posiada klasę UPF 50+.

Dzięki wzmocnieniu taśmami i dogodnemu rozmieszczeniu pętli, płachtę można rozłożyć na wiele sposobów. Daje to wygodę i ochronę w każdej sytuacji. Wykorzystując otoczenie, (drzewa, skały, zagłębienia terenu) oraz kijki trekingowe, wiosła, rower, czy po prostu kije, można stworzyć świetny namiot idealnie dostosowany do danego miejsca i pogody. W wielu sytuacjach BUSHMEN THERMO-Tarp 2×3 jest znacznie lepszy od tradycyjnego namiotu.

Przy swojej niskiej wadze (0,55 kg), schronienie zbudowane z niego zapewnia znacznie więcej przestrzeni niż namiot. Mogą wygodnie pod nim spać nawet 3 osoby. W ekstremalnie złej pogodzie można z niego stworzyć, w kilka chwil, “szturmowy” namiot. Schronienie takie w pełni izoluje zarówno od podłoża, jak i z każdej innej strony.
Przewodność cieplna tarpa jest blisko 40-krotnie niższa niż piasku i prawie 20-krotnie niższa niż trawy. Zapewnia wtedy pełną ochronę przed wychłodzeniem, opadami i wiatrem pozostawiając wystarczająco dużo miejsca, by położyć się czy siedzieć oczekując poprawy pogody.

W upalne dni rozbijając schronienie stroną termoizolacyjną na zewnątrz zapewniamy miły cień chroniący przed przegrzaniem organizmu.

  • Warunki pogodowe Każda pogoda
  • Liczba miejsc 2 osoby
  • Szerokość (w cm) 200 cm
  • Długość (w cm) 300 cm
  • Stan produktu Nowy

Warunki pogodowe

Każda pogoda

Liczba miejsc

2 osoby

Szerokość (w cm)

200 cm

Długość (w cm)

300 cm

Stan produktu

Nowy

Skład

100% poliester rpistop

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w worku transportowym suchy produkt

Ograniczenia

Nie używać bezpośrednio przy otwartym ogniu