2nd life
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
2nd life

2ND LIFE - Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock

2519,99 zł 2799 zł - 279 zł

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez:
Decathlon 2nd life

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Łatwy zwrot przez 30 dni

2ND LIFE - Zegarek smartwatch GPS Adventure Vertix Dark Rock

Opis

W Decathlon stale staramy się zmniejszać wpływ naszych działań na środowisko, dlatego dajemy naszym produktom drugie życie. Produkty sprzedawane w ramach 2nd Life pochodzą ze zwrotów od klientów e-commerce, czasami posiadają uszkodzone opakowanie lub niewielkie ślady użytkowania nie wpływające na użytkowanie artykułu.

Stan produktu: Bardzo dobry

Opis uszkodzenia: Uszkodzone opakowanie

Opis produktu

Zaawansowany, wszechstronny i niezwykle wytrzymały zegarek GPS klasy Premium. Jeden z najmocniejszych i najbardziej cenionych zegarków dostępnych na rynku. Dedykowany głównie biegaczom ultra, wspinaczom i podróżnikom ekstremalnym.

Zalety produktu

Lekkość - 76 g z paskiem

Czas działania na baterii - Do 60 h (pełny tryb GPS), do 150 h (tryb GPS UltraMax), do 45 dni (tryb zegarka)

Mierzone parametry - M.in. VO2max, efekt treningu, obciążenie treningowe, tempo progowe.

Łączność - Obsługa systemów satelitarnych GPS/QZSS, GLONASS, BEIDOU oraz Galileo.

Coaching - 20 zdefiniowanych, zaawansowanych trybów sportowych.

Zdjęcia1

Opis techniczny

Wszechstronny i niezwykle wytrzymały zegarek GPS dla najbardziej wymagających użytkowników.

Bardzo dokładne dane GPS

VERTIX obsługuje systemy satelitarne GPS/QZSS, GLONASS, BEIDOU oraz - od niedawna - Galileo. Precyzyjne algorytmy opracowane przez COROS zagwarantują Ci bardzo dokładny pomiar Twojego położenia - niezależenie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz.

Nawiguj po śladzie

Dzięki funkcji nawigacji, VERTIX nie pozwoli Ci się zgubić - wgrany track GPS poprowadzi Cię po zaplanowanej wcześniej trasie. Jeśli zejdziesz z wyznaczonego śladu, zegarek poinformuje Cię o tym za pomocą specjalnego alertu.

Niezawodny nawet w ekstremalnie niskich temperaturach

Podczas przeprowadzonych ekstremalnych testów zegarek działał nieprzerwanie aż przez 21 godzin w trybie GPS w temperaturze -30°C. - 20°C na termometrze? Żaden problem! VERTIX pracuje przy spadku wydajności baterii mniejszym niż 30%.

Zegarek dla miłośników podwodnych atrakcji.

Zegarek odznacza się wodoszczelnością na poziomie 15 ATM, co oznacza, iż wytrzymuje ciśnienie obecne na głębokości 150 metrów. W praktyce, w warunkach terenowych, oznacza to, że możesz z nim nurkować na głębokości kilkunastu metrów - również w otwartych wodach.

Twój elektroniczny Szerpa

VERTIX to jedyny zegarek wyposażony w tryb wysokościowy monitorujący poziom tlenu we krwi przez 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu. Zegarek ułatwi Ci właściwe przeprowadzenie aklimatyzacji wysokogórskiej. Będąc na dużej wysokości, za pomocą specjalnych powiadomień zostaniesz poinformowany o procesie przystosowywania się organizmu do mniejszej ilości tlenu w powietrzu.

Łatwo zaplanuj i udostępniaj swoje treningi.

W aplikacji COROS możesz tworzyć własne plany treningowe, które zrealizujesz za pomocą zegarka. Możesz również pobierać treningi stworzone przez profesjonalnych sportowców i trenerów. Zaplanuj swój własny trening w dyscyplinach takich jak bieganie, kolarstwo, pływanie oraz trening siłowy - praktycznie bez żadnych ograniczeń. Wybierz spośród ponad 200 gotowych ćwiczeń, aby stworzyć idealny trening siłowy. Co więcej, możesz udostępnić swoje treningi znajomym i partnerom treningowym.

Podświetl ekran!

Skorzystaj z trybu nocnego, który umożliwia ciągłe podświetlenie ekranu przez cały trening. Podświetlenie ekranu jest na tyle mocne, abyś z łatwością mógł odczytać dane, i - równocześnie - na tyle ekonomiczne, aby bateria zachowała doskonałą wydajność podczas treningu, nawet przez całą noc. Tryb wyłączy się automatycznie po treningu lub o wschodzie słońca.

Funkcja Truck Run, czyli precyzja na bieżni.

W trybie biegania na bieżni zastosowano zaprojektowany i zastrzeżony przez COROS algorytm, który zapewnia precyzyjny pomiar odległości pokonywanych podczas treningów.

Wymiary

Szerokość paska/bransolety: 22 mm
Wymiar koperty (szer. x wys. x grub. mm): 47 x 47 x 15,6 mm

Opinie

Wgrywanie