dalbello

Buty narciarskie męskie Dalbello Panterra 90 GW Black 2023

1199,00 zł 1599,00 zł - 400,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1599,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 26,5 cm

Produkt dostępny tylko online Marketplace

Sprzedaje 5

Zakup i zwrot jest niemożliwy w sklepach stacjonarnych

Otrzymaj +1150 pkt za zakup tego produktu 

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Buty narciarskie męskie Dalbello Panterra 90 GW Black 2023

Buty Dabello Panterra 100 GW przeznaczone dla narciarzy o średnim i dużym doświadczeniu. Buty zapewniają wiele różnych możliwości regulacji, a tym samym są gwarancją wygody.

Konstrukcja Powercage i frezowana skorupa zapewniają najlepsze możliwe przenoszenie siły na całej powierzchni buta, a ponadto zmniejszają masę bez utraty stabilności. Zmienny kąt podeszwy ze zintegrowanym pod stopą systemem canting z korektą nachylenia oraz regulowany mankiet dbają o dodatkowe możliwości dopasowania buta zgodnie z preferencjami. Nowy język jeszcze lepiej dopasowuje się do skorupy, zwiększa ergonomię i gwarantuje większą sprężystość. Zastosowana konstrukcja Cabrio urzeka trzyczęściową strukturą, a także równomiernym flexem, sprawnym tłumieniem drgań oraz bocznym i tylnym oparciem. Zakładanie i zdejmowanie jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki zastosowaniu podeszwy GripWalk, funkcji Hike-Mode z możliwością regulacji w zakresie 33° w celu ustawienia pozycji chodzenia oraz dopasowującej się skorupy buty Panterra 90 GW zapewniają najwyższy komfort – zarówno w jeździe, jak i podczas chodzenia. Ponadto zastosowanie struktury 3D Grip sprawia, że buty Panterra są wyjątkowo wytrzymałe. Szerokość 100-102 mm.

CECHY BUTY DALBELLO PANTERRA 90 GW BLACK 2023:

  • Flex: 90
  • Waga: 2016,00 g
  • Materiał: DB HYPERLITE/DB HYPERLITE/DB HYPERLITE
  • Konstrukcja: Cabrio - technologia łącząca w sobie dolną skorupę i cholewkę z zewnętrzym językiem Kintetic Response Tongue, który zapewnia płynniejsze i bardziej progresywne przekazanie energii oraz absorbcję drgań.
  • Szerokość: 100/102
  • Klamra: F-5 new
  • But wewnętrzny: TF Sport
  • Strap: Power strap 40 mm
  • GRIPWALK - system zwiększający komfort chodzenia. Specjalnie ukształtowana podeszwa wykonana z polimerów
  • MY FIT - System My Fit umożliwia szybkie spersonalizowanie zarówno wkładki jak i skorupy. Dzięki wstępnie uformowanym kształtom skorupy do anatomii stopy, każdy but z My Fit jest przygotowany do możliwie jak najlepszego dopasowania po pierwszym założeniu. Zależnie od buta wewnętrznego, termoformowanie nie zajmuje dłużej niż 8 minut a flex pozostaje bez zmian, co gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień na stoku.
Wgrywanie