ecoflow

Stacja zasilania turystyczna EcoFlow River 2 256 Wh

1399,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +1350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Ecoflow Polska

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Przenośna stacja EcoFlow RIVER 2 wyróżnia się pojemnością 256 Wh i może dostarczać energię większości popularnych sprzętów.

Kup razem z

Podobne produkty

Przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2 256Wh

Przenośna stacja EcoFlow RIVER 2 wyróżnia się pojemnością 256 Wh i może dostarczać energię większości popularnych sprzętów. Jej moc wyjściowa sięga 300 W, a dzięki technologii X-Boost poradzi sobie nawet w wypadku 600 W. Produkt obsługuje też szybkie ładowanie - aby naładować go do 100%, wystarczy około 60 minut! Co więcej, stacja jest zaskakująco lekka i przenośna, a jej wygodną obsługę umożliwia dedykowana aplikacja.

• Pojemność: 256 Wh
• Moc wyjściowa: 300 W
• Waga: Ok. 3,5 kg
• Wymiary: 245 x 214 x 142 mm

TECHNOLOGIA X-STREAM
Może zasilać większość popularnych urządzeń

Nieważne, jakim urządzeniom chcesz dostarczać energię - RIVER 2 Cię nie zawiedzie! Moc wyjściowa stacji wynosi do 300 W (gniazdko AC). Możesz też skorzystać z technologii X-Boost, dzięki której produkt poradzi sobie nawet ze sprzętem o mocy do 600 W. Wszystko to sprawia, że RIVER 2 pozwala zasilać większość powszechnie używanych urządzeń takich jak laptop, lampa czy blender.

Od 0% do 100% w godzinę

Przekonaj się, jak szybko Twoja stacja może być znów gotowa do pracy. RIVER 2 obsługuje szybkie ładowanie - za pomocą gniazdka AC do 100% naładujesz ją już w około godzinę! Wybierasz się na wyprawę w teren? A może planujesz podróż kamperem? Podłącz stację do ładowania i zajmij się pakowaniem bagażu. Zanim skończysz, RIVER 2 będzie w pełni gotowa, aby Ci służyć!

4 sposoby ładowania
Ładuj swoją stację tak, jak chcesz. RIVER 2 obsługuje aż 4 sposoby ładowania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w różnych scenariuszach. Możesz na przykład podłączyć ją do gniazdka AC lub użyć ładowarki samochodowej. Istnieje też możliwość korzystania z ogólnodostępnej, ekologicznej energii słonecznej - za pomocą paneli fotowoltaicznych naładujesz stację w około 3 godziny. RIVER 2 oferuje też zupełnie nowy sposób ładowania przez USB-C.

Niezawodny akumulator
RIVER 2 to doskonała inwestycja na lata - będzie świetnie Ci służyć przez długi czas. Została wyposażona w ulepszony akumulator LFP, który wyróżnia się imponującą żywotnością. Dzięki niemu możesz całkowicie naładować i rozładować stację nawet 3000 razy! To przekłada się na około 10 lat użytkowania. Ponadto zastosowanie ogniw LFP gwarantuje wydajną i bezpieczną pracę urządzenia - nawet przy wysokich temperaturach. Za niezawodne działanie akumulatora odpowiada też zaawansowany system BMS.

Zawsze pod ręką
Wybierasz się na piknik? Organizujesz grilla? A może planujesz wycieczkę pod namiot? Zabierz RIVER 2 ze sobą i ciesz się wygodnym dostępem do prądu, gdziekolwiek się znajdziesz! Nowa stacja EcoFlow jest aż o 30% lżejsza niż urządzenia poprzedniej generacji - waży zaledwie około 3,5 kg. Została też wyposażona w praktyczny uchwyt, który znacznie ułatwia jej przenoszenie.

Funkcja EPS
Niektórych sytuacji nie da się przewidzieć, ale można się na nie przygotować. Stacja EcoFlow RIVER 2 przyda Ci się również do zasilania awaryjnego - może pełnić funkcję EPS. To oznacza, że jeśli nastąpi przerwa w dostawie prądu, produkt w około 30 ms zacznie dostarczać energię podłączonym sprzętom, na przykład aparatowi CPAP, lampie lub akwarium. Dzięki temu masz pewność, że urządzenia, na których pracy Ci zależy, będą działać niemal w każdej sytuacji!

Pełna kontrola z aplikacją EcoFlow
Teraz możesz wygodnie kontrolować swoją stację zasilania na odległość. Wystarczy skorzystać z aplikacji EcoFlow, którą znajdziesz na przykład w sklepie App Store lub Google Play. Za jej pomocą w prosty sposób sprawdzisz poziomy naładowania, dostosujesz ustawienia i zmienisz prędkości ładowania. RIVER 2 łączy się ze smartfonem przez Bluetooth lub Wi-Fi. Z EcoFlow wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki!

  • Szerokość (w cm) 21 cm
  • Napięcie elektryczne 230 V
  • Wysokość (w cm) 14 cm
  • Wysokość (w mm) 142 mm
  • Długość (w cm) 24 cm
  • Waga (w kg) 3,44 kg
  • Rodzaj baterii Bateria wielokrotnego ładowania
  • Szczelność Niewodoodporny
  • Stan produktu Nowy

Szerokość (w cm)

21 cm

Napięcie elektryczne

230 V

Wysokość (w cm)

14 cm

Wysokość (w mm)

142 mm

Długość (w cm)

24 cm

Waga (w kg)

3,44 kg

Rodzaj baterii

Bateria wielokrotnego ładowania

Szczelność

Niewodoodporny

Stan produktu

Nowy