fischer

Narty biegowe Fischer Fibre Crown EF + wiązania Tour Step IN

649,00 zł 859,00 zł - 210,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 859,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 184 cm

Otrzymaj +600 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty biegowe Fischer Fibre Crown EF + wiązania Tour Step IN

Kup razem z

Podobne produkty

Narty biegowe Fischer Fibre Crown EF + wiązania Tour Step IN 2023 to model z łuska dla narciarzy na każdym etapie zaawansowania. Sprawdzony sprzęt. Zaopatrzone w konstrukcję Efficient Forward, która gwarantuje płynne prowadzenie i dobre, efektywne odbicie. Połączenie wszechstronnego bezwoskowego bieżnika Vario Crown i konstrukcji Efficient Forward zapewnia odbicie i przyczepność bez perfekcyjnej techniki.To właśnie ta technologia pozwala początkującym i bardziej zaawansowanym skutecznie wykonywać odbicie i w kolejnym etapie poruszania się przejść do płynnego poślizgu. Narty będą dobrze prowadzić się w torach.Narty biegowe to rewelacyjny sposób aktywności zimowej. Świeże powietrze wraz z aktywnością fizyczną to znana metoda na świetne samopoczucie i zdrowie. To naturalny rezultat uprawiania sportów wysiłkowych. Jeżeli już osiągniesz harmonię pomiędzy rytmem swojego ciała, a nartami to wówczas bieganie na nartach daje mnóstwo zabawy i powodów do radości. Nie sprawia wtedy te najmniejszej trudności.Air Channel Basalite - Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.Efficient Forward - Zastosowanie rewolucyjnej kompozycji sprawdzonych materiałów doprowadziło do maksymalnego zwiększenia elastyczności narty. W rezultacie narta nie wymaga już tak dużych umiejętności technicznych przy odbicu.Power Layer - Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.Rental Tail Protector - Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.
Cechy Narty biegowe Fischer Fibre Crown EF + wiązania Tour Step IN 2023:

 • Dla narciarzy o każdym stopniu zaawansowania
 • Wyposażone w łuskę
 • na leśne trasy i przygotowane szlaki
 • Konstrukcja Efficient Forward jest wyznacznikiem płynnego prowadzenie i skutecznych odbić
 • Protec / Vario Crown
 • 1.390g/194cm
  Parametry techniczne
  TEREN
  Leśne trasy, przygotowane ścieżki
  UŻYTKOWNICY
  Unisex
  TALIOWANIE
  51-46-49
  TABELA TECHNOLOGII
  RENTAL TAIL PROTECTOR Specjalny, ponadprzeciętnie wytrzymały materiał stosowany na ogonie nart w celu podniesienie ich wytrzymałości. W rezultacie narty nawet podczas bardzo mocnego użytkowania na wiele sezonów pozostaną w doskonałej kondycji.
  VARIO CROWN
  To nowa generacja łuski. Stanowi połączenie trzech rodzajów łuski, czyli Single, Double i Gliding, Takie zastosowanie przekłada się naturalnie na skuteczne przenoszenie mocy przy odbijaniu i najlepsze właściwości poślizgu.
  EFFICIENT FORWARD
  Zastosowano rewolucyjna kompozycję sprawdzonych materiałów sprawiło maksymalne zwiększenie efektywności nart. Narta nie wymaga tak dużych umiejętności technicznych przy odbijaniu.  
  POWER LAYER
  Laminat biegnący przez całą długość nart wynosi 0,2 mm grubości. Charakteryzuje się ponadto niesamowicie niską wagą.
  AIR CHANNEL BASALITE
  rdzeń wykonany z włókna szklanego/drewna posiada zintegrowane kanały powietrza co pozwoliło zredukować wagę aż do 250 g. Kolejne odchudzone 40 g to zasługa użycia włókien z bazaltu wulkanicznego.
  ULTRA TUNING
  Te narty posiadają nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy przekłada się na znaczną szybkość nart i nadaje się do wszelkich zastosowań.
  Dopasowanie długości nart biegowych do wagi narciarza
  Długość nart
  179 cm- 49 - 59 kg
  184 cm- 55 - 69 kg
  189 cm- 60 - 74 kg
  194 cm- 70 - 84 kg
  199 cm- 75 - 89 kg
  204 cm- 85 - + kg
  Wiązania Tour Step IN EF 2023:
  To niezwykle praktyczne wiązania, nawet dla nowicjuszy narciarstwa biegowego. Łatwe wpinanie i wypinanie. Regulacja przebiega bezproblemowo za pomocą rozwiązania Clip Lock.
  Zupełnie nowa technologia TURNAMIC
 • Obsługa łatwa i intuicyjna
 • Beznarzędziowa regulacja
 • Doskonała kontrola nad nartami

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy