hms

Stojaki pod sztangę regulowane STR25 HMS

345,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +300 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Stojaki pod sztangę regulowane STR25 HMS

Kup razem z

Podobne produkty

STR25 STOJAKI POD SZTANGĘ REGULOWANE HMS
Przedstawiamy Ci regulowane stojaki pod sztangę STR25 od firmy HMS. To sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości, bezpieczeństwa i wygody. Możesz z nim wykonywać różnorodne ćwiczenia z obciążeniem.
Regulacja wysokości
STR25 posiada 11-stopniową regulację wysokości, dzięki czemu możesz dostosować go do swojego wzrostu i rodzaju ćwiczeń. Regulacja jest prosta i szybka - wystarczy odkręcić pokrętło dociskowe, ustawić odpowiedni poziom i zablokować stojak. Możesz używać stojaka podczas treningu na ławce lub do pozostałych ćwiczeń.
Maksymalne obciążenie
Stojaki są wykonane z mocnych profili stalowych, które zapewniają mu stabilność i wytrzymałość. STR25 ma maksymalne obciążenie wynoszące aż 250 kg, co pozwala na trening z dużymi ciężarami. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń - stojak jest solidny i odporny na odkształcenia.
Podpory bezpieczeństwa
Sprzęt został wyposażony w specjalne podpory, które zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu na dużych ciężarach. Wysokość montażu podpór możesz regulować, dlatego dostosujesz je do swoich potrzeb. Dzięki nim możesz wyciskać na ławce lub robić przysiady ze sztangą bez obawy o upuszczenie ciężarów.
Pręty na obciążenia
Stojaki STR25 mają również pręty na obciążenia, na których możesz przechowywać talerze. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie porządku i oszczędność miejsca. Pręty są umieszczone na dole stojaka, co zapewnia łatwy dostęp do obciążeń.
Uchwyty na sztangę
Produkt posiada również uchwyty, na których możesz zawiesić swoją sztangę. Jedne uchwyty są zamieszczone na samej górze stojaka, z kolei drugie, które są umieszczone niżej, możesz swobodnie regulować. Haki są wyprofilowane, co zapobiega zsuwaniu się sztangi.
Brak zarysowań i specjalne zabezpieczenie
Z STR25 nie musisz obawiać się o zarysowanie podłogi. Stopki w stojakach zostały wykonane ze specjalnej gumy, która nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność, ale także przeciwdziała uszkodzeniom parkietu. Stojaki posiadają również specjalną blokadę na górnych uchwytach, która po założeniu zabezpiecza sztangę.
Specyfikacja:
Wysokość: 124 – 164 cm
Szerokość jednego stojaka: 51 cm
Długość: 71 cm
Profil: 50x50 mm
Regulacja wysokości podpór i uchwytów: 55 – 105 cm
Regulacja wysokości: 10-stopniowa (co 5 cm)
Długość podpór bezpieczeństwa: 17 cm
Długość prętów na obciążenia: 22 cm
Średnica pręta: 2,5 cm
Materiał: stal
Maksymalne obciążenie: 250 kg
Waga: 18,5 kg

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy