Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Piłka fitness 55cm z pompką Hop-Sport

46,20 zł

Kolor:

Różowy

Sprzedawane i wysyłane przez: Hop-Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Hop-Sport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Piłka do ćwiczeń marki Hop-Sport to idealny sposób na urozmaicenie domowych treningów. Możesz wykorzystać ją do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających, jak również do rehabilitacji.

Opis

Piłka do ćwiczeń fitness to idealny sposób na urozmaicenie domowych treningów. Możesz wykorzystać ją do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających, jak również do rehabilitacji. Trening z piłką fitness skutecznie angażuje do pracy mięśnie głębokie oraz rozwija zmysł równowagi. Wykonanie z wytrzymałej, elastycznej gumy, zapewnia piłce wysoką odporność na uszkodzenia. Dzięki dołączonej do zestawu pompce, możesz od razu napełnić piłkę powietrzem i zacząć treningi.

Na piłce Hop-Sport możesz swobodnie i bez obaw usiąść lub położyć się, przenosząc na nią ciężar swojego ciała. Wykonanie z wytrzymałego tworzywa – elastycznej gumy, sprawia, że na piłce może ćwiczyć osoba o wadze aż do 100 kg.

Prawidłowe pompowanie piłki
1. Przed napompowaniem przechowuj piłkę co najmniej kilka godzin w temperaturze pokojowej.
2. Do pompowania użyj pompki Hop-Sport, dołączonej do produktu.
3. Pompuj piłkę zawsze w temperaturze pokojowej.
4. Za pierwszym razem napompuj piłkę do mniejszego rozmiaru (3/4 wielkości piłki), następnie, po co najmniej 5 godzinach, dopompuj ją do ostatecznego rozmiaru – jest on podany w danych technicznych produktu (to jest „średnica piłki po napompowaniu”).
5. Szczelnie zatkaj korek od piłki.
6. Po napompowaniu odczekaj co najmniej 12 godzin. Przed rozpoczęciem treningów na piłce, ponownie sprawdź jej rozmiar. W razie potrzeby wyreguluj go poprzez delikatne upuszczenie lub dopompowanie powietrza.
Dane techniczne
• Model: HS-R055YB
• Waga: przed napompowaniem: 600 g
• Średnica przed napompowaniem: ok 55 cm
• Średnica po napompowaniu: ok 55 cm
• Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
• Materiał: PVC
• W zestawie: pompka

Opis produktu

Stan produktu

nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Stan produktu

nowy