m-pole

Koło cyrkowe AERIAL HOOP, M-pole, jednopunktowe

439,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Wybierz koło idealnie dopasowane do Twojego wzrostu. Koła aerial hoopⓇ firmy M-pole mają odpowiednią wagę tak, aby ćwiczenia były przyjemne i bezpieczne.

Kup razem z

Podobne produkty

Koło AERIAL HOOP z jednym punktem podwieszenia.
IDEALNIE DOPASOWANE- nie ma koła uniwersalnego. Koło dopasowuje się do wysokości ćwiczącego oraz długości nóg. Dlatego oferujemy całą gamę rozmiarów tak, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze sprzętu. Na życzenie możemy wykonać średnice niestandardowe (np. 110 cm średnicy dla osób o wzroście 180 cm).

WAGA KOŁA AERIAL HOOP ZGODNA Z WYMOGAMI IPSF-
waga jest niezwykle istotna, gdyż zbyt lekkie koło jest źle wyważone i się odwraca podczas ćwiczeń. Nasze najmniejsze koło o średnicy 80 cm waży prawie 4 kg, a największe 100 cm waży 5 kg.

LEPSZA DYNAMIKA lŻEJSZEGO KOŁA - Zbyt gruba ścianka może sprawić że koło będzie za ciężkie a tym samym straci swoją dynamiczność podczas ćwiczeń. Co to oznacza ? że będziesz potrzebować więcej siły aby koło wprowadzić w ruch więc tym samym dziecko o mniejszej sile będzie miało z tym problem.

ODPOWIEDNI ROZSTAW UCHWYTÓW-
zapobiega wywracaniu się koła. Nie ma konkretnej specyfikacji odnośnie szerokości rozstawu uchwytów. Jednak zbyt szeroko rozstawione mogą spowodować wywrócenie się koła.

GŁADKIE, ESTETYCZNIE WYKOŃCZONE SPAWY UCHWYTÓW-
jesteśmy producentem kół, więc robimy je na co dzień a przez to każde z nich jest wykonanie z najwyższą starannością. U innych sprzedawców można zauważyć nierówne spawanie uchwytów do kół. My natomiast przywiązujemy dużą wagę do estetyki sprzętu na którym ćwiczycie.

STAL MALOWANA PROSZKOWO jest najlepszym materiałem na koła aerial, ponieważ farba powoduje zwiększoną przyczepność dłoni do sprzętu, a tym samym zwiększa się pewność chwytu a co za tym idzie bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Materiał: Stal malowana proszkowo
Grubość pręta: Ok. 2,7 cm.
Rozmiar koła (średnica, mierzona od środka prętu)
Rozmiar otworów w uchwytach (średnica): 3 cm — pozwala na swobodny montaż koła na pasie, daisy chain oraz założenie hand loopa
Waga zgodna z wymogami IPSF.
Koło o średnicy 80 cm waży prawie 4 kg.
Koło o średnicy 100 cm waży 5 kg.

rozmiar koła:
80, wzrost 125 - 132
85, wzrost 132 - 140
90, wzrost 140 - 148
95, wzrost 148 - 157
100, wzrost 157 - 166
105, wzrost 166 - 175
110, wzrost powyżej 175 Rozmiar koła mierzymy od środka prętu (nie od wewnątrznej czy od zewnętrznej obreczy)

  • Szerokość (w cm) 80 cm
  • Długość (w cm) 80 cm
  • Stan produktu Nowy

Szerokość (w cm)

80 cm

Długość (w cm)

80 cm

Stan produktu

Nowy