Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Koło cyrkowe AERIAL HOOP, M-pole, jednopunktowe

359 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: M-Pole

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do M-Pole
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Wybierz koło idealnie dopasowane do Twojego wzrostu. Koła aerial hoopⓇ firmy M-pole mają odpowiednią wagę tak, aby ćwiczenia były przyjemne i bezpieczne.

Opis

Koło AERIAL HOOP z jednym punktem podwieszenia.

IDEALNIE DOPASOWANE- ROZMIAR DOBRANY DO WZROSTU nie ma koła uniwersalnego. Koło dopasowuje się do wysokości ćwiczącego oraz długości nóg. Dlatego oferujemy całą gamę rozmiarów tak, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze sprzętu. Na życzenie możemy wykonać średnice niestandardowe (np. 110 cm średnicy dla osób o wzroście 180 cm).

WAGA KOŁA AERIAL HOOP ® ZGODNA Z WYMOGAMI IPSF-
waga jest niezwykle istotna, gdyż zbyt lekkie koło jest źle wyważone i odwraca ię podczas ćwiczeń. Nasze najmniejsze koło o średnicy 80 cm waży prawie 4 kg, a największe 100 cm waży 5 kg.

GŁADKIE, ESTETYCZNIE WYKOŃCZONE SPAWY UCHWYTÓW-
jesteśmy producentem kół, więc robimy je na co dzień a przez to każde z nich jest wykonanie z najwyższą starannością. U innych sprzedawców można zauważyć nierówne spawanie uchwytów do kół. My natomiast przywiązujemy dużą wagę do estetyki sprzętu na którym ćwiczycie.

STAL MALOWANA PROSZKOWO - NAJLEPSZY MATERIAŁ NA KOŁA CYRKOWE
Koła malujemy na czarno, jednak żeby zmienić kolor koła wystarczy owinąć go kolorowym tejpem. Taśma bawełniana nie tylko nadaje inny wygląd, ale też zwiększa przyczepność do przyrządu i bezpieczeństwo podczas akrobacji.

GRUBOŚĆ PRĘTA- standardowa grubość pręta w kołach cyrkowych M-pole to 3/4 cala czyli około 2,7 cm.

Możliwe średnice koła aerial hoop: 80, 85, 90, 95, 100 cm

JAK DOBRAĆ ŚREDNICĘ? Jeden ze sposobów dopasowania koła: siadasz na krześle i długość od siedzenia do czubka głowy + 10 cm. Taka powinna być średnica koła, można oczywiście kupić większe, ale mniejsze koło spowoduje że się w nim po prostu nie zmieścisz.

JAKIE DODATKOWE AKCESORIA DO KOŁA KUPIĆ ?
Czego jeszcze potrzebujesz żeby zamontować koło? Oprócz koła potrzebujesz dwa karabinki, krętlik, linę i mocowanie lub uchwyt. Line oczywiście możesz zastąpić szarfą albo daisy chain.

Informacje techniczne

  • Długość (w cm) 95 cm
  • Stan produktu Nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Długość (w cm)

95 cm

Stan produktu

Nowy