1/4
m-pole

Rura do pole dance składana, malowana proszkowo na czarno, wysokość pomieszczeni

819,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +800 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez M-Pole

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

RURA POLE DANCE CZYLI PIONOWY DRĄŻEK DO TAŃCA. Jeżeli marzy Ci się własna, profesjonalna rura do tańca i do treningu w domu.

RURA MALOWANA PROSZKOWO - POLECANA DLA OSÓB UCZULONYCH NA NIKIEL.
Malowana na czarno jest tylko sama rura, podstawa górna i dolna jest w oryginalnym kolorze srebrnym.

RURA POLE DANCE Z FUNKCJĄ OBROTOWO-STATYCZNĄ. Nie musisz już wybierać między rurą obrotową a statyczną. W kilka sekund przełączysz funkcje rury odkręcając śrubki przy dolnej podstawie. Te same figury na rurze statycznej wymagają innej techniki na rurze obrotowej. Możesz zatem zwiększać różnorodność swojego treningu kiedy tylko tego potrzebujesz. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne klucze. Jedynie czego potrzebujesz, aby bezpiecznie zamontować drążek to poziomica.

RURA DO TAŃCA MODUŁOWA- MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA ORAZ ROZBUDOWANIA
Składa się z przedłużek o różnej długości. Można ją zamontować w pomieszczeniach od 2,25 m do 2,70 m wybierając odpowiednie przedłużki z zestawu.

ŁATWA I SZYBKA W MONTAŻU - Można ją rozkładać i składać wielokrotnie.

ANTYALERGICZNA - Ponieważ rura jest malowana proszkowo skóra nie ma kontaktu z metalem, więc tym samym nie uczula. Niezależnie czy rura ma małą czy duża zawartośc niklu to jednak przy długotrwałych ćwiczeniach kontakt z metalem może spowodować wystąpienie objawów uczulenia nawet u osób które dotychczas nie miały z tym problemu

DUŻE PODSTAWY (KOPUŁA I TALERZ) ZAKOŃCZONE SILIKONEM;
Talerz górny rury o średnicy 40 cm skutecznie blokuje rurę przed zsunięciem się z sufitu zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej wyczynowych ćwiczeń. Taki system sprawia, że rury nie trzeba przykręcać na stałe. Natomiast biały silikon od spodku kopuły i podstawy nie rysuje ściany ani podłogi.

Udźwig 150 kg- Drążek pionowy nadaje się nawet do ćwiczeń dla dwóch osób.

Średnica rury do tańca 45 mm Najbardziej popularna średnica używana w szkołach pole dance i na zawodach.

Aby wybrać odpowiedni zestaw należy znać wysokość pomieszczenia w którym będzie zamontowana rura. Rura w tym zestawie nie nadaje się do nierównych sufitów, oraz podłogi na której jest parkiet

Wgrywanie