malatec

Rehabilitacyjny rower treningowy MALATEC

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Iso Trade

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

ROWEREK REHABILITACYJNY to proste w obsłudze urządzenie do ćwiczeń górnych i dolnych partii ciała. Pozwala na pedałowanie nogami a także rękoma, co sprawia, że ruch oddziałuje górne i dolne partie.

Kup razem z

Podobne produkty

ROWEREK REHABILITACYJNY BASIC

2w1– rotor to urządzenie, które jest przeznaczone do ćwiczeń górnych oraz dolnych partii ciała. Pozwala na pedałowanie zarówno nogami jak i rękoma, co sprawia, że ruch oddziałuje na barki, ramiona, górną część pleców oraz nogi. Doskonale sprawdzi się dla osób prowadzących siedzący tryb życia np. przy biurku oraz dla osób starszych o ograniczonej sprawności ruchowej. Rowerek również sprawdzi się dla kobiet w ciąży, szczególnie w ostatnich miesiącach. Ze względu na jego funkcjonalność mogą z niego korzystać również osoby na wózku inwalidzkim.
SKŁADANY– rowerek jest składany, możesz go złożyć i rozłożyć w 2 krokach. Wystarczy pociągnąć za pierścień znajdujący się na łączeniach nogi z ramą, następnie należy wyjąć nogi do momentu kliknięcia. Dzięki funkcji składania zajmuje on jeszcze mniej miejsca; możesz go przechowywać praktycznie wszędzie, bez problemu zmieści się np. w szafce.
WIELE KORZYŚCI– korzystanie z rowerka przynosi szereg korzyści. Zapobiega zanikom mięśni, poprawia sprawność układu krążeniowo-oddechowego, wspomaga ukrwienie kończyn w zasięgu krążenia tętniczego, żylnego, limfatycznego. Rotor pozwoli również zniwelować skurcze, wspomaga układ sercowo-naczyniowy, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji oraz pomaga w walce z nadwagą. Pod stabilizatorami posiada antypoślizgowe nakładki, które zapewniają doskonałą przyczepność, zarówno podczas korzystania nogami, jak i rękoma. Nie będzie on się przesuwał podczas ćwiczeń, nawet na śliskich panelach, czy też stole. Dodatkowo obydwa pedały posiadają również antypoślizgową strukturę, która gwarantuje komfortowe użytkowanie.
SPECYFIKACJA- zasilanie: 1x LR 44 (w zestawie); działanie: dwukierunkowe; opór: magnetyczny; regulacja oporu: ręczna; maksymalna waga użytkownika: 100kg; wymiary (dł/szer/wys): 32,5/40/16cm; waga: 2,4kg; waga z opakowaniem: 2,67kg.

ROWEREK JEST SKŁADANY!
Banalnie łatwa konfiguracja w 2 krokach:

 • pociągnij za pierścień znajdujący się na łączeniu nogi z ramą,
 • wyjmij nogę, aż usłyszysz kliknięcie.

Czynność powtórz do obu nóg. Rotor zajmuje jeszcze mniej miejsca! Po złożeniu możesz go przechowywać wszędzie! Bez problemu zmieści się w szafce.

KOMPUTER
Trenażer został wyposażony w komputer pokładowy mierzący niezbędne informacje takie jak: liczba zakończonych cykli, czas trwania treningu, spalone kalorie, obroty na minutę, automatyczne wyświetlanie wszystkich wartości. Umożliwia to pełną kontrolę nad treningiem. Rowerek pozwala na pedałowanie w przód oraz w tył – bez względu na kierunek pedałowania wartości treningowe są mierzone.

PŁYNNA REGULACJA OPORU
Rowerek posiada funkcję regulacji oporu, znajduje się ona w górnej części, dlatego bez problemu możemy ją zmienić nawet podczas treningu.

UCHWYTY Z REGULACJĄ
Ergonomiczne pedały z antypoślizgową strukturą mają doskonałą przyczepność, zarówno podczas korzystania nogami, jak i rękoma.
Pedały posiadają 2 stopniową regulację, która umożliwia komfortowe korzystanie z produktu i indywidualne dopasowanie do danej osoby.

ANTYPOŚLIZGOWA NAKŁADKA
Pod stabilizatorami znajdują się gumowe, antypoślizgowe nakładki, które pozwolą na komfortowe użytkowanie rowerka. Nie będzie on się przesuwał podczas ćwiczeń, nawet na śliskich panelach, czy też stole.

ZALETY KORZYSTANIA Z ROWERKA:

 • Ćwiczenia można wykonywać w pozycji siedzącej, pracując rękoma lub nogami – dlatego można również ćwiczyć na wózku inwalidzkim,
 • zapobiega zanikom mięśni,
 • poprawa sprawności układu krążeniowo-oddechowego,
 • wspomaga ukrwienie kończyn w zasięgu krążenia tętniczego, żylnego, limfatycznego,
 • pozwoli zniwelować skurcze,
 • pomaga w walce z nadwagą,
 • zmniejsza ryzyko występowania kontuzji,
 • wzmacnia układ sercowo-naczyniowy.

 • Sposób zasilania Magnetyczne
 • Rodzaj oporu Opór magnetyczny
 • Waga użytkownika Waga od 0 do 100 kg
 • Łatwe przemieszczanie Bez kółek
 • Częstotliwość użytkowania Każda częstotliwość użytkowania
 • Tętno Bez pulsometru
 • Poziom zaawansowania Każdy poziom
 • Intensywność Średnia intensywność
 • Możliwość składania Produkt składany

Sposób zasilania

Magnetyczne

Rodzaj oporu

Opór magnetyczny

Waga użytkownika

Waga od 0 do 100 kg

Łatwe przemieszczanie

Bez kółek

Częstotliwość użytkowania

Każda częstotliwość użytkowania

Tętno

Bez pulsometru

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Intensywność

Średnia intensywność

Możliwość składania

Produkt składany