reusch

Rękawice bramkarskie Reusch Pure Contact Gold X

499,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawice bramkarskie Reusch Pure Contact Gold X

Kup razem z

Podobne produkty

Rękawice bramkarskie Reusch Pure Contact Gold X białe

Nowa propozycja w serii rękawic Pure Contact. Uczucie drugiej skóry, lekkość i absolutna przyczepność są oczywiście gwarantowane. Pure Contact Gold X zapewnia maksymalna przyczepność i lepkość dzięki niemieckiemu lateskowi, a jednocześnie jest super miękki dla jeszcze większego komfortu.

Zastosowane technologie:

Grip Gold X - Ten wyjątkowy meczowy lateks gwarantuje maksymalną przyczepność i lepkość. Wybór Samira Handanovič i wielu innych profesjonalnych bramkarzy. ZWIĘKSZENIE PRZYCZEPNOŚCI.
Evolution Negative Cut - Latekst jest nawijany wokół czubków palców, co zapewnia ciasne dopasowanie, najlepszą kontrolę nad piłką i maksymalizację powierzchni kontaktu. Wewnętrzna konstrukcja szwów w dolnych częściach palców zapewnia ciasne, miękkie, elastyczne i ergonomiczne dopasowanie.
Steady Cuff - Aby ustabilizować nadgarstek, zapewnić najwyższy możliwy komfort noszenia i stworzyć gładki wygląd, przedłużono neoprenowy tył dłoni aż do otworu i połączyliśmy go z wysoce elastyczną tkaniną po wewnętrznej stronie nadgarstka.
Pull Loop - Wąska tekstylna pętla po wewnętrznej stronie mankietu zapewnia łatwe zakładanie rękawicy.
Preshaped Construction - Anatomiczny kształt rękawicy i lekko rozstawione palce zwiększają komfort noszenia rękawicy i wspierają naturalną pozycję chwytną.
3D Thumb Crotch - Ta rolowana konstrukcja krokowa między kciukiem a palcem wskazującym pozwala uniknąć kłopotliwych szwów i zapewnia ergonomiczne dopasowanie.
FreeFlex - Zapewnia dopasowanie z efektem drugiej skóry, elastyczność i lekkość. Dopasowana, jednowarstwowa konstrukcja grzbietu z neoprenu.

Skład produktu:

 • 51% Latex, 32% Rubber, 11% Polyester, 6% Polyamide

Przeznaczenie:

 • model meczowy, trawa naturalna

7 Kroków jak prawidłowo dbać o rękawice:

 1. Wybierz rękawice odpowiednie dla swoich potrzeb
  Weź rękawice, które są przeznaczone do rodzaju nawierzchni regularnie graj i warunki pogodowe, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć najbardziej. Wybierz piankę dłoni, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wymagania. Chociaż wszystkie rękawice Reusch są wykonane z wysokiej jakości materiałów różnią się przyczepnością, amortyzacją i trwałością, w zależności od składu materiału pianki.

 2. Wyprać przed pierwszym użyciem
  Nigdy o tym nie zapominaj! W celu wyeliminowania pozostałych mydło niezbędne w procesie produkcji, rękawice przed pierwszym użyciem należy je umyć ciepłą wodą.
  Dopiero po tej procedurze rękawice osiągają pełnię swoich możliwości właściwości chwytne.

 3. Zwilżaj przed każdą grą.
  Zwilż wszystkie rodzaje rękawic bramkarskich przed rozpoczęciem gry. Podczas użytkowania utrzymuj rękawice w stanie lekko wilgotnym.

 4. Wyczyść po grze.
  Po zakończeniu gry umyj rękawice w ciepłej wodzie (około 35°C). W celu wyeliminowania zabrudzeń pogarszających przyczepność rękawiczek. Nie używaj agresywnych rozpuszczalników ani żrących środków czyszczących. Pierz ręcznie, a nie w pralce. Aby rękawice były idealnie czyste, użyj dodatkowo specjalnego płynu do mycia rękawic.

 5. Susz w temperaturze pokojowej.
  Pozostaw rękawice do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od grzejników lub innych źródeł bezpośredniego ciepła, co zniszczyłoby lateks.

 6. Przechowywać w odpowiednim miejscu.
  Nie wystawiaj rękawic na promieniowanie UV, takie jak intensywne słońce lub światło świetlówek, ponieważ może to zaszkodzić przyczepności i trwałości warstwy lateksu. Przechowuj rękawice w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Torby bramkarskie to idealne miejsce do przechowywania rękawic.

 7. Używać do całkowitego zużycia produktu.
  Bardzo miękkie pianki w dłoniach mogą nosić pierwsze ślady użytkowania już po krótkim okresie użytkowania. Wydajność i właściwości chwytne rękawicy pozostaną nienaruszone, aż rękawica całkowicie się zużyje.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy