rinat

Meta Tactik GK Pro

526,91 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 7

Otrzymaj +500 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Rinat Poland

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawica do naturalnego trawnika.

Kup razem z

Podobne produkty

Z nowym META TACTIK GK, będziesz gotowy do bitwy i walczyć o swoje terytorium.

Wersja PRO, to rękawiczka dobrze zbudowana, duża i bardzo wygodna. Jak tylko go założysz, poczujesz bezpieczeństwo i ochronę.

Tył: Naturalne, dużych rozmiarów lateksowe montowane na przepustnej siatce włókienniczej w górnej części i gumy do palców. W środkowej i dolnej części pleców wstawiamy Breathex, który jest elastycznym i oddychającym, ale jednocześnie cieplnym składnikiem. Jego włókna mają pamięć, ponieważ bez względu na to, ile się rozciągają, zawsze wracają do stanu początkowego.

SądNegatyw z dużą ergonomią.

Dłoń: Lateks niemiecki AXG Formula, grip top, dobra wytrzymałość i doskonała wydajność, nawet w mokrych warunkach. Aplikacje latexu na obszarach bocznych palców, aby mieć większy obszar przytrzymania.

Zapięcie: Zestaw Breathexu rozciąga się od pleców do podstawy rękawiczki, która praktycznie sięga przedgarstka w górnej części. Rękawica elastyczna w dolnej części dłoni. Twardy szkielet z elastycznej taśmy obejmujący większy obszar dla lepszego mocowania i ustawienia. Aplikacja naturalnego lateksu w dolnej części dłoni, co działa jak przedłużenie i pozwala mieć większy obszar przytrzymania.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy

Skład

Lateks