SPOKEY

Hulajnoga elektryczna VOLVER PRO

2112,99 zł

Hulajnoga elektryczna z aplikacją na telefon VOLVER PRO jest wyposażona w trzy biegi, które pozwalają na rozwijanie różnych prędkości i przejeżdżanie zróżnicowanych dystansów.

Kolor:

Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Opis

Hulajnoga Spokey VOLVER PRO została stworzona z myślą o osobach poszukujących idealnego rozwiązania do poruszania się po mieście bez zbędnego stania w korkach! To model wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Pozwala rozwijać maksymalną prędkość aż 25 km/h*, a dzięki aplikacji UNISCOOTER nawet 30 km/h*! Po zainstalowaniu jej na swój telefon otrzymujesz dodatkowe możliwości, takie jak zwiększanie prędkości, siły hamowania, blokada koła, zmiany biegów czy tempomat.
Najlepszy sposób jazdy po mieście
Poruszanie się na VOLVER PRO jest dziecinnie proste i przynosi mnóstwo dobrej zabawy! W pełni naładowana bateria pozwala na przejechanie dystansu aż 25 km na trzecim i 32 km na drugim biegu. Co więcej, pojemna bateria (10 Ah) została umiejscowiona w kierownicy, dzięki czemu pojazd waży zaledwie 12,5 kg! Bez względu na to, gdzie zamierzasz jechać, po dotarciu do miejsca docelowego, możesz złożyć jej kierownicę i wygodnie przenieść ze sobą.
Bądź widoczny w każdych warunkach
Spokey VOLVER PRO to idealna alternatywa dla komunikacji miejskiej czy samochodu. Z przednim i tylnym oświetleniem kierujący jest widoczny w każdych warunkach, dla wszystkich uczestników ruchu. Dużym udogodnieniem jest także miękkie zawieszenie z resorami z przodu i z tyłu, czyli elementami, które amortyzują wszelkie nierówności, jakie pojawiają się na drodze.
Komfort i bezpieczeństwo poruszania się
Hulajnoga elektryczna Spokey VOLVER PRO to sprawdzony sposób na omijanie wszystkich zatłoczonych miejsc i miejskich korków. Użytkownicy cenią ją za pełne gumowe koła o średnicy 8’, które zapewniają odpowiednią skrętność, zwinność i przyczepność do podłoża.  Jest wyposażona w dwa niezawodne hamulce, które ułatwiają kontrolę nad prędkością - elektryczny przedni i nożny tylni.

Informacje techniczne

  • Rodzaj składania Składanie ręczne
  • Amortyzacja Z amortyzatorem
  • Wspomaganie elektryczne Ze wspomaganiem elektrycznym
  • Liczba kół 2 koła
  • Produkt składany Składany
  • Pozycja hamulca Nożny

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Informacje techniczne

Rodzaj składania

Składanie ręczne

Amortyzacja

Z amortyzatorem

Wspomaganie elektryczne

Ze wspomaganiem elektrycznym

Liczba kół

2 koła

Produkt składany

Składany

Pozycja hamulca

Nożny