Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
spokey

Hulajnoga dziecięca Nerf Spokey NOISE

339,99 zł 381,99 zł - 42 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 381,99 zł

Kolor:

Pomarańczowy / Czarny

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Hulajnoga Nerf NOISE spisuje się doskonale jako środek transportu w zatłoczonych miejscach oraz podczas swobodnej jazdy w parku. Jest bardzo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca oraz jest składana.

NERF to nie tylko ulubione zabawki dzieci takie jak pistolety, wyrzutnie i inne akcesoria. To także hulajnogi Spokey, które dołączyły do emocjonującego świata najmłodszych! Wspólnie tworzymy zestaw pełen fantastycznej frajdy zwieńczonej maksymalnym bezpieczeństwem podczas jazdy.

Hulajnoga dostosowana do kierującego

Hulajnoga Spokey NOISE to model stworzony z myślą o rosnących miłośnikach skatingu. To optymalne rozwiązanie dla tych, którzy z roku na rok są coraz wyżsi - posiada regulowaną kolumnę kierownicy (w zakresie 85-95 cm), która pozwala dostosować wysokość hulajnogi do wzrostu kierującego. Komfort jazdy zapewniony jest dzięki dużym kołom ****(200 mm) oraz wysokiej klasy łożyskom (ABEC-7 Carbon). Takie połączenie technologiczne zapewnia płynność ruchu oraz umożliwia osiąganie dużych prędkości. Innym udoskonaleniem jest duży, pokryty grafiką, ** antypoślizgowy podest, **który zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. To dzięki temu hulajnoga Spokey Hasbro Nerf NOISE będzie idealnym wyborem zarówno do rekreacyjnej jazdy w parku, jak i szybszego, ekstremalnego oraz jednocześnie bezpiecznego poruszania się.

Aktywność zawsze pod ręką

NOISE spisuje się doskonale zarówno jako środek transportu w zatłoczonych miejscach oraz** podczas swobodnej jazdy w parku**. Jest bardzo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca oraz jest składana, dlatego bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie. Dla podwyższenia komfortu użytkowania została wyposażona w hamulec nożny, pozwalający na dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków oraz stopkę, dzięki której zaparkujesz w wygodnym dla Ciebie miejscu. Poruszanie się na Spokey NOISE jest dziecinnie proste i przynosi mnóstwo radości! Nie musisz się martwić o wysokość kierownicy, gdyż możesz ją dowolnie regulować do wzrostu użytkownika.

  • Sposób składania Składanie ręczne
  • Rozmiar koła (mm) 200 mm
  • Stan produktu Nowy
  • Liczba kół 2 koła
  • Produkt składany Produkt składany
  • Pozycja hamulca Nożny
  • Wspomaganie elektryczne Bez wspomagania elektrycznego
  • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
Wgrywanie

Sposób składania

Składanie ręczne

Rozmiar koła (mm)

200 mm

Stan produktu

Nowy

Liczba kół

2 koła

Produkt składany

Produkt składany

Pozycja hamulca

Nożny

Wspomaganie elektryczne

Bez wspomagania elektrycznego

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Poziom zaawansowania

Każdy poziom