zipro

Dyski antypoślizgowe do ćwiczeń, Zipro

29,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 200 g

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez Morele

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Morele

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Dyski poślizgowe ZIPRO pomogą Ci urozmaicić każdy trening! Akcesorium wykorzystywane jest przy wielu ciekawych i efektywnych ćwiczeniach

Dyski poślizgowe ZIPRO – do treningu motorycznego i stabilizacyjnego
Dyski poślizgowe ZIPRO pomogą Ci urozmaicić każdy trening! Akcesorium wykorzystywane jest przy wielu ciekawych i efektywnych ćwiczeniach, które wpływają m.in. na stabilność, równowagę i koordynację ruchową.

Użycie dysków działa na wzmocnienie mięśni głębokich, a także na rozbudowę masy mięśniowej np. nóg, ramion czy pośladków. Niezależnie, czy jesteś osobą początkującą, czy wykazującą się dobrą kondycją – jest to przyrząd, który na każdym poziomie wytrenowania przyda się do uzyskania lepszych efektów.

Zestaw dwóch dysków ślizgowych z miękkiej pianki i filcu
Zestaw zawiera dwa dyski ślizgowe. Są one wykonane z miękkiej pianki na górnej powierzchni, a także z filcu od spodu. Pianka zapewnia komfort podczas wykonywania ćwiczeń, z kolei filc sprawia, że dyski doskonale się ślizgają po podłożu.

Marka ZIPRO dba o każdy detal, w związku z czym zyskujemy pewność, że produkt jest wytrzymały niezależnie od intensywności i częstotliwości treningów.

Dyski poślizgowe do intensywnych treningów w warunkach domowych
Podstawowy trening z wykorzystaniem dysków poślizgowych polega na poruszaniu ramionami i nogami po podłodze, przy czym akcesorium zapewnia opór podczas wykonywania ćwiczeń. Sposobów na urozmaicenie aktywności fizycznej jest oczywiście znacznie więcej.

Z uwagi na niewielki rozmiar opisywanego zestawu fitness, bardzo dobrze sprawdzi się on nie tylko na siłowniach, ale także w warunkach domowych.

Do użytkowania nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów ani obciążeń, ponieważ ćwiczenia z dyskami poślizgowymi polegają na wykorzystaniu masy własnego ciała.

  • Waga (w kg) 0.2 kg
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Waga (w kg)

0.2 kg

Stan produktu

Nowy