Rower eliptyczny zaprojektowany przez nasz zespół z myślą o regularnym użytkowaniu, do 5 godzin tygodniowo.

Rower eliptyczny, który pomoże Ci odzyskać formę i ujędrniać ciało. Dzięki licznym opcjom zapewnia niezbędny komfort. Jego wyświetlacz łączy się z aplikacjami partnerskimi.

Kup razem z

Podobne produkty

 • Trening kardio

  Długość kroku 33 cm i 15 poziomów oporu.

 • Płynne pedałowanie

  Koło zamachowe 7 kg umożliwia dużą płynność ruchu. Opór sterowany silnikiem.

 • Coaching

  Wyświetlacz z 6 funkcjami i 9 wgranymi programami treningowymi.

 • Łączność

  Wyświetlacz łączący się z partnerskimi aplikacjami, jak Kinomap i E-connected.

 • Manewrowość

  Kółka transportowe ułatwiające przesuwanie roweru.

 • Czas montażu

  Łatwy i szybki montaż w czasie poniżej 60 minut.

Długość kroku roweru eliptycznego jest ważna!

Rower eliptyczny pobudza do pracy wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne i górne, klatkę piersiową, plecy i środek tułowia). Im większy zakres wykonywanych ruchów, tym mocniej pracują te mięśnie, zwiększając intensywność cardio. Powinno to być skoordynowane z zastosowanym poziomem oporu. Długość kroku w rowerze eliptycznym 500 wynosi 33 cm, pozwalając uzyskać prawdziwy komfort i skuteczność treningów.

Koło zamachowe wpływa na komfort ruchu!

Decathlon stara się podawać swoim klientom i użytkownikom wiarygodne i zrozumiałe informacje. Wielu graczy na rynku sprzętu fitness w odniesieniu do koła zamachowego używa różnych sformułowań, utrudniając porównanie produktów między sobą. Postanowiliśmy posługiwać się w komunikacji rzeczywistą wagą koła zamachowego, która ma większy wpływ na energię kinetyczną, a zatem na komfort ruchu. Koło zamachowe roweru eliptycznego 500 waży 7 kg. Naprawdę!

Wyświetlacz - Twój wirtualny trener

Aby wspierać Cię w treningu, rower eliptyczny EL500 wskazuje 6 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, czas treningu, prędkość, tętno (dzięki czujnikom "Hand Pulse”) i kadencję.
Masz do dyspozycji 9 programów treningowych dla różnych poziomów zaawansowania (3 na spalanie kalorii, 3 na powrót do formy i 3 na wytrzymałość). Dobry sposób na zachowanie motywacji!

Rower eliptyczny skomunikowany

Aby zwiększyć swoją motywację i pokonywać własne ograniczenia, połącz sprzęt z kompatybilnymi aplikacjami: Econnected lub Kinomap. W E-Connected określasz swój tygodniowy cel w zakresie czasu, dystansu lub spalonych kalorii: osiągi są rejestrowane i możesz śledzić statystyki. Wraz z Kinomap przemierzasz prawdziwe krajobrazy w pełnej synchronizacji z używanym sprzętem. Przeżyj wyjątkowe doświadczenie: w swoim tempie lub w trybie wyzwania, samemu lub ze społecznością Kinomap!

Pomiar tętna

Rower eliptyczny EL500 wyposażony jest w czujniki tętna. Pomiar tętna pojawia się na wyświetlaczu po kilku sekundach. Możesz również używać pasa cardio (do kupienia oddzielnie), który łączy się z wyświetlaczem. Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna za pośrednictwem dłoni) jest niedozwolona dla osób z rozrusznikiem serca.

Opcje, które robią różnice!

Rower eliptyczny EL500 posiada różne systemy regulacji, np. ustawienie pozycji pedałów (blisko kierownicy, pośrodku lub w większym oddaleniu od kierownicy). Dopasowuje się w ten sposób do budowy ciała użytkownika, zwiększając maksymalnie jego komfort podczas treningu.

Model ten posiada również przycisk skrótu pozwalający regulować opór bezpośrednio na centralnej kierownicy, dzięki czemu możesz ćwiczyć w jeszcze bardziej płynny sposób.

Łatwe przestawianie roweru eliptycznego

Rower eliptyczny EL500 posiada w przedniej części kółka transportowe. Aby przesunąć rower, stań przed nim. Zablokuj go stopą i pociągnij w dół nieruchomą kierownicę, przechylając rower na kółka. Następnie powoli przesuń go w wybrane miejsce.

Konserwacja i naprawy

Decathlon i Domyos przywiązują szczególną wagę do monitorowania swoich produktów. Sami zajmujemy się serwisem posprzedażowym i zapewniamy dostępność części zamiennych przez 10 lat, aby zakupiony produkt służył Ci jak najdłużej.

Ten produkt objęty jest 2-letnią gwarancją na części i 5-letnią gwarancją na konstrukcję metalową.

Waga i wymiary

Wymiary produktu: dł. 124 x szer. 68 x wys. 155 cm.
Waga produktu: 46,7 kg.

Wymiary kartonu: dł. 110 x szer. 62 x wys. 33 cm.
Waga całkowita: 51 kg.

Gwarancja

2 lata na części. 5 lat na konstrukcję metalową.
Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

Skład

Rama 100% Stal Osłona zabezpieczająca 100% Polistyren

Porady dotyczące przechowywania

Nie przechowywać na powietrzu. Wybrać do tego celu suche pomieszczenie.

Ograniczenia

Maksymalna waga użytkownika: 130 kg. Tylko do użytku domowego.

Testy

Decathlon przywiązuje szczególną wagę do jakości swoich produktów. W związku z tym posługujemy się bardzo wymagającym protokołem testów. Zaczynamy od testów percepcji, aby potencjalni użytkownicy mogli wypowiedzieć się na temat projektu. W fazie rozwojowej przeprowadzamy testy użytkowe z zewnętrznymi testerami, aby zatwierdzić zastosowanie i funkcje. Kończymy przyspieszonymi testami mającymi na celu zatwierdzenie jakości gotowego produktu.

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Instrukcja

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, sprawdź instrukcja