


Spódniczka do hokeja na trawie FH900 Tervuren damska
159,99 zł
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kolor:
CzarnyRozmiar:
Jak wybrać rozmiar?Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty
159,99 zł
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Pomoc specjalisty
Zaprojektowana dla hokeistek potrzebujących jednokolorowej spódniczki na bardzo intensywne treningi i mecze hokeja na trawie.
Oddychająca spódniczka z bokserkami, zaprojektowana specjalnie do gry w hokeja. Z tyłu posiada kieszenie.
Kod produktu: 8604548
Swoboda ruchów
Krój i podwójny komponent z elastanem stworzone specjalnie do gry w hokeja.
Oddychalność
Tkanina z poliestru.
Wentylacja
Brak komponentu zwiększającego wentylację.
Komfort użytkowania
Miękka w dotyku, pod spodem bokserki.
Lekkość
Komponent główny: 230 g/m²; Komponent dodatkowy: 200 g/m².
Kieszenie
Tak
Szybkie wysychanie
Tkanina z poliestru.
Podwójny komponent: Tkanina zasadnicza: 85% poliestru i 13% elastanu; komponent dodatkowy: 87% poliestru i 13% elastanu. Dopasowany krój. Lekki i elastyczny materiał zapewniający swobodę i wygodę podczas gry. 2 kieszenie z tyłu na ochraniacz zębów i / lub chusteczki do nosa. Gumka w pasie zapobiega przesuwaniu się stroju.
Ta spódniczka została opracowana przez nasz zespół ds. rozwoju produktów, który składa się z: aktywnych pasjonatów i pasjonatek hokeja (menedżerowie produktu, projektanci, inżynierowie, modeliści, styliści, technicy prototypowania i laboratoryjni), z hokeistek wywodzących się z naszych klubów partnerskich (Jill Boon i Berta Bonastre) i naszych for społecznościowych, a także ze specjalistów ds. materiałów i procesów związanych z produkcją tekstyliów marki Decathlon.
Podane tutaj informacje zostały dostarczone przez producenta lub są to nasze wnioski na podstawie próbek otrzymanych od producenta.
Materiał główny 85% Politereftalan etylenu (PET), 15% Elastan Materiał główny: warstwa wewnętrzna 87% Politereftalan etylenu (PET), 13% Elastan
Nasza odzież jest testowana w specjalnym laboratorium oraz przez grupę testerów w warunkach rzeczywistej gry, na boisku.
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie