kimjaly

Stanik do jogi Kimjaly hot yoga

5,0 (1)

69,99 zł 139,99 zł - 70,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Zielony

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Techniczny stanik, który sprawdzi się w dynamicznych odmianach jogi dzięki dużej oddychalności.

Wygodny, bezszwowy stanik do jogi z naszej kolekcji Premium Kimjaly zapewnia dobre podtrzymanie biustu i odprowadzanie wilgoci. Zachowaj suchą skórę!

Kod produktu:

8603211

 • Swoboda ruchów

  Stanik jak druga skóra: idealnie dopasowuje się do Twoich ruchów.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Techniczny materiał z przewiewnymi strefami pozwala zachować suchą skórę.

 • Ograniczenie podrażnień

  Technologia bezszwowa pozwala wyeliminować strefy ocierania.

 • Stabilność

  Podtrzymanie biustu na poziomie 1 (do aktywności powodującej słabe wstrząsy).

 • Ecodesign

  Funkcjonalny produkt wykonany w 92% z poliamidu pochodzącego z recyklingu.

Stanik do jogi Kimjaly hot yoga
Stanik do jogi Kimjaly hot yoga
Stanik do jogi Kimjaly hot yoga

Artykuł z kolekcji PREMIUM KIMJALY

Jesienią 2022 roku marka Decathlon Kimjaly wprowadza do sprzedaży nową linię technicznych i przyjaznych środowisku produktów zaprojektowanych z myślą o zaawansowanych jogin(k)ach.
Kolekcja Premium zrodziła się z chęci bardziej precyzyjnego zaadresowania naszych produktów do odpowiedzialnych, zaangażowanych, wymagających praktyków, pragnących należeć do społeczności osób uprawiających jogę.

Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja zaprojektowana z myślą o środowisku

Dla zespołu Kimjaly projektowanie z myślą o środowisku stanowi jeden z filarów oferty produktów do jogi. W 2023 roku ponad 85% całej naszej kolekcji będą stanowić artykuły przyjazne środowisku.
W przypadku kolekcji Premium postanowiliśmy pójść dalej w prowadzonych projektach i bardziej ograniczyć nasz ślad węglowy.
Niektóre stroje produkowane są w Portugalii. Niektóre maty wykonane są z innowacyjnych materiałów pochodzących z recyklingu.

Kolekcja PREMIUM KIMJALY: kolekcja techniczna i trwała

Myślenie o walorach użytkowych potrzebnych jogin(k)om jest siłą napędową kolekcji PREMIUM. Zespół projektowy Kimjaly pracował w sposób priorytetowy nad efektem drugiej skóry, elastycznością połączoną z nieprzezroczystością materiałów, aspektem sensorycznym produktów (dotyk, zapach, dźwięk przy przesuwaniu palców, kolory), oddychalnością, stabilnym ułożeniem podczas użytkowania. Cel? Proponować adept(k)om jogi techniczne i trwałe produkty zatwierdzone przez testerów.

Kolekcja PREMIUM KIMJALY: kolekcja zatwierdzona przez nauczycieli jogi

Marka Kimjaly od lat współpracuje z nauczycielami jogi w ramach warsztatów i rozmaitych spotkań, aby zbierać informacje o wszystkich potrzebach zaawansowanych joginów. Kolekcja PREMIUM stanowi kwintesencję wszystkich ich oczekiwań, uważnie wysłuchanych i przemyślanych przez nasze zespoły projektowe.

Kolekcja PREMIUM KIMJALY: kolekcja do biura i do studia jogi

Pracując nad kolekcją PREMIUM, nasz zespół designerów wykorzystał kolory, tekstury i formy funkcjonujące w trybie "z biura do studia jogi”. 
Z licznych dyskusji ze społecznością zaawansowanych joginów wyłonił się precyzyjny i prosty wniosek: potrzebne są takie stroje do jogi, które można nosić przez cały dzień - zarówno w biurze, jak i w studiu. 
Odzież została więc opracowana zgodnie z zasadą "yoga: way of life". Legginsy sprawdzą się w pracy. Koszulkę crop top można założyć pod sweter wieczorem.

Kolekcja PREMIUM KIMJALY: kolekcja częściowo made in Europe

Zespół projektowy i zespół odpowiedzialny za zaopatrzenie w Kimjaly, pracowały ręka w rękę, aby w przypadku niektórych produktów z kolekcji PREMIUM móc zaproponować produkcję made in Europe, która niesie z sobą liczne atuty ludzkie, ekologiczne i ekonomiczne. Oznacza to wyższy koszt produkcji i sprzedaży niż średnia naszych produktów do jogi.
Fakt: nie jesteśmy doskonali. Aby produkować więcej produktów w Europie, przed nami jeszcze długa droga. Krok po kroku robimy jednak postępy.

Skład

Materiał główny 96% Poliamid, 4% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie