kimjaly

STANIK DO JOGI PREMIUM BEZSZWOWY CZARNY

Kod produktu: 8786530

0,0 (54)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny / Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Techniczny stanik, który sprawdzi się w dynamicznych odmianach jogi dzięki dużej oddychalności.

  Wygodny, bezszwowy stanik do jogi z naszej kolekcji Premium Kimjaly zapewnia dobre podtrzymanie biustu i odprowadzanie wilgoci. Zachowaj suchą skórę!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Swoboda ruchów

   Stanik jak druga skóra: idealnie dopasowuje się do Twoich ruchów.

  • Odprowadzanie potu

   Techniczny materiał z przewiewnymi strefami pozwala zachować suchą skórę.

  • Ograniczenie podrażnień

   Technologia bezszwowa pozwala wyeliminować strefy ocierania.

  • Stabilność

   Podtrzymanie biustu na poziomie 1 (do aktywności powodującej słabe wstrząsy).

  Techniczna kolekcja Premium Kimjaly

  Myślenie o walorach użytkowych potrzebnych jogin(k)om jest siłą napędową kolekcji Premium. Zespół projektowy Kimjaly pracował w sposób priorytetowy nad efektem drugiej skóry, elastycznością połączoną z nieprzezroczystością materiałów, aspektem sensorycznym produktów (dotyk, zapach, dźwięk przy przesuwaniu palców, kolory), oddychalnością i stabilnym ułożeniem podczas użytkowania. Cel? Proponować adept(k)om jogi techniczne i trwałe produkty zatwierdzone przez testerów.

  Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja zatwierdzona przez nauczycieli jogi

  Marka Kimjaly od lat współpracuje z nauczycielami jogi w ramach warsztatów i rozmaitych spotkań, aby zbierać informacje o wszystkich potrzebach zaawansowanych joginów. Kolekcja Premium stanowi kwintesencję wszystkich ich oczekiwań, uważnie wysłuchanych i przemyślanych przez nasze zespoły projektowe.

  Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja do biura i do studia jogi

  Pracując nad kolekcją Premium, nasz zespół designerów wykorzystał kolory, tekstury i formy funkcjonujące w trybie "z biura do studia jogi”. 
  Z licznych dyskusji ze społecznością zaawansowanych joginów wyłonił się jasny i prosty wniosek: potrzebne są takie stroje do jogi, które można nosić przez cały dzień - zarówno w biurze, jak i w studiu. 
  Odzież została więc opracowana zgodnie z zasadą "yoga: way of life". Legginsy sprawdzą się w pracy. Koszulkę crop top można założyć pod sweter wieczorem.

  Kolekcja Premium Kimjaly: kolekcja częściowo made in Europe

  Zespół projektowy i zespół odpowiedzialny za łańcuch dostaw w Kimjaly pracowały ręka w rękę, aby w przypadku niektórych produktów z kolekcji Premium móc zaproponować produkcję made in Europe. Oznacza to wyższy koszt produkcji i sprzedaży niż średnia naszych produktów do jogi.
  Fakt: nie jesteśmy doskonali. Aby produkować więcej produktów w Europie, przed nami jeszcze długa droga. Krok po kroku robimy jednak postępy.

  Technologia Seamless (bezszwowa)

  Technologia seamless nadaje produktom wyjątkowy charakter. Łącząc techniczną przędzę z innowacyjną strukturą dzianiny, pozwala uzyskać unikalny i techniczny efekt, na który składają się walory użytkowe i design.
  Dzięki konstrukcji seamless ograniczamy do minimum liczbę szwów, które podczas aktywności sportowej mogą być źródłem dyskomfortu i podrażnień. Pracujemy na kreacją, podążając bezpośrednio od przędzy aż po gotowy produkt, podobnie jak drukarka 3D.

  Skład

  Materiał główny 96% Poliamid, 4% Elastan

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie