Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Koniec serii

Stanik fitness cardio Domyos 160

69,99 zł 89,99 zł - 20 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stanik przeznaczony do form aktywności fitness powodujących słabe wstrząsy (wzmacnianie mięśni, spokojna gimnastyka, stretching, pilates).

Wykonany z miękkiego materiału stanik lekko podtrzymujący biust. Wyjmowane poduszeczki, płaskie haftki i klejone termicznie szwy zapewniają komfort podczas ćwiczeń.

Kod produktu: 8642565

Zalety produktu

  • Podtrzymywanie biustu

    Lekkie: ogranicza o 17,3% ruch biustu* przy aktywności powodującej słabe wstrząsy.

  • Odprowadzanie wilgoci

    Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

  • Miękkość

    Lycra zapewnia komfort i umożliwia elastyczność ruchów.

Opis produktu

Miseczki z wyjmowanymi, piankowymi poduszeczkami

Stanik fitness 160 lekko podtrzymujący biust posiada dwie wyjmowane poduszeczki z pianki.

Wygodny stanik odpowiedni do form aktywności powodujących słabe wstrząsy

Stanik fitness 160 lekko podtrzymujący biust jest odpowiedni do sportów fitness powodujących słabe wstrząsy*, takich jak stretching, wzmacnianie mięśni, spokojna gimnastyka czy pilates. Jego poziom podtrzymywania jest dostosowany szczególnie do małych biustów.
*Podczas aktywności powodującej słabe wstrząsy ogranicza je o 17,3% w porównaniu z klasycznym biustonoszem.

Niezbędny element wyposażenia sportowego chroniący biust

Podczas zajęć sportowych biust (delikatna część ciała podtrzymywana niemal wyłącznie przez skórę) doznaje znacznie mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu. Bez względu na rozmiar miseczki i wiek narażony jest na rozmaite ruchy oraz wstrząśnięcia i może ważyć do pięciokrotności swojej wagi wyjściowej (w zależności od intensywności ćwiczeń). Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i komfort podczas treningu fitness. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

Wybierz właściwe podtrzymanie: nie za słabe i nie za mocne!

Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak wystarczającego podtrzymania stwarza ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Jednak zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne: musi być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez modyfikacji naturalnego ruchu piersi.

Trzy poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu

Nasze staniki posiadają trzy różne poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu: niski poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny (pilates, stretching, wzmacnianie mięśni…), średni poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których wstrząsy są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru (dance fitness, trening cardio…), wysoki poziom podtrzymania do ćwiczeń związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

Jak wybrać właściwy rozmiar stanika?

Prawidłowo dobrany rozmiar stanika zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, zmierz obwód w biuście, używając w tym celu metra krawieckiego (dokonaj pomiaru bez biustonosza): stań przed lustrem; przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu; nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu; znajdź swój rozmiar w tabeli.

Jak zaprojektowane są staniki Domyos?

Staniki Domyos projektowane są przez zespół sportowców z myślą o zapewnieniu Ci optymalnego komfortu i zapobieganiu problemom zdrowotnym. Nie używamy fiszbin, aby wyeliminować ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczamy do minimum szwy na wysokości sutków, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień. Wybieramy materiały umożliwiające odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić komfort i znacząco obniżyć ryzyko podrażnień.

Jak testowane są staniki Domyos?

Poszczególne modele poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu mierzącemu zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej*. Są one oceniane i klasyfikowane w skali od 1 do 5: 1: lekkie podtrzymanie, 3: średnie podtrzymanie, 5 mocne podtrzymanie.
*W porównaniu z klasycznym biustonoszem staniki fitness Domyos zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w zakresie od 10% (poziom 1) do 50% (poziom 5).

Czy produkty Decathlon są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty podczas uprawiania sportu. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki, aby strój mógł ujrzeć światło dzienne.

Zaangażowanie Domyos na rzecz planety

Produkt wykonany został w 80% z poliamidu pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że jest nie tylko techniczny, lecz również zaprojektowany z myślą o środowisku. W skrócie: poliamid to syntetyczny materiał wytwarzany z ropy naftowej. Stosując poliamid z recyklingu, odzyskujemy i przetwarzamy odpady produkcyjne lub produkty przeznaczone do wyrzucenia, zamiast zużywać nowe zasoby ropy naftowej. A to już coś, nieprawdaż?

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Podszewka główna 80% Poliamid, 20% Elastan Materiał na plecach 79% Poliamid, 21% Elastan

Testy

Przed przystąpieniem do prania stanika radzimy wyjąć z niego piankowe wkładki. Najlepiej wyprać je osobno w przeznaczonej do tego siatce.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie