domyos

Stanik fitness Domyos

Kod produktu: 8643089

0,0 (2021)

59,99 zł 99,99 zł - 40,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Ultrabiały

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Stanik o wysokim poziomie podtrzymania, odpowiedni do sportów powodujących silne wstrząsy, takich jak hiit, trening obwodowy, skakanka, trampolina, jazda konna.

  Elastyczny materiał, plecy w kształcie X i regulowane ramiączka zwiększają swobodę ruchów i podnoszą poziom komfortu. Zachowaj suchą skórę dzięki materiałowi, który odprowadza wilgoć!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Podtrzymywanie biustu

   Wysoki poziom podtrzymania: odpowiedni do sportów powodujących silne wstrząsy.

  • Swoboda ruchów

   24% elastanu: rozciągliwy materiał zwiększający swobodę ruchów.

  • Odprowadzanie potu

   Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

  • Regulowany

   Dopasuj stanik do swojej sylwetki dzięki regulowanym ramiączkom.

  Do jakich form aktywności przeznaczony jest ten stanik?

  Stanik umożliwiający optymalne podtrzymanie biustu podczas aktywności powodujących silne wstrząsy, takich jak hiit, trening obwodowy, body attack, jazda konna czy trampolina.

  Stanik pozwalający uzyskać swobodę ruchów

  Jednym z warunków pozwalających w pełni docenić aktywność sportową jest swoboda ruchów. Należy więc wybrać odpowiedni strój.
  Dodany do materiału elastan zwiększa jego rozciągliwość. Plecy w kształcie litery X odsłaniają łopatki. Podczas ćwiczeń stanik będzie mógł towarzyszyć wszystkim Twoim ruchom.

  Stanik, który oddycha!

  Sport i pocenie się często idą ze sobą w parze. Uczucie wilgoci powodowane przez pot nie jest jednak najprzyjemniejszym doznaniem. Aby ograniczyć ten dyskomfort, w naszym staniku sportowym zastosowaliśmy materiał, który odprowadza wilgoć i szybko schnie. Możesz więc dać z siebie wszystko, zachowując suchą skórę.

  W jaki sposób systemy regulacji stanika wpływają na jego komfort?

  Każdy system regulacji stanika sportowego przyczynia się do Twojego komfortu. Znajdujące się z przodu haftki pomagają dopasować obwód pod biustem, a dzięki regulowanym ramiączkom możesz obniżyć lub podnieść stanik na plecach.

  Do czego służą piankowe poduszeczki w staniku?

  Ten stanik sportowy posiada dwie wyprofilowane poduszeczki z pianki.
  Ich obecność nie jest dziełem przypadku. Umożliwiają lepsze podtrzymanie i zwiększają komfort, mocniej osłaniając biust. Zapewniają również ochronę przed wstrząsami. A ponieważ estetyka i styl mogą być ważne nawet podczas uprawiania sportu, piankowe poduszeczki pięknie modelują biust.

  Dlaczego podczas uprawiania sportu należy zadbać o ochronę biustu?

  Biust to delikatna część ciała podtrzymywana głównie przez skórę. Podczas zajęć sportowych doznaje jeszcze mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu - bez względu na rozmiar miseczki i wiek. Zależnie od aktywności narażony jest na obciążenie mogące dochodzić do pięciokrotności jego wagi. Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i ochronę. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

  Wybierz właściwy poziom podtrzymania biustu!

  Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak odpowiedniego podtrzymania zwiększa ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Zbyt mocne podtrzymywanie również może okazać się niekorzystne. Stanik i właściwy mu poziom podtrzymania muszą być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów, aby chronić biust przy zachowaniu naturalnego ruchu piersi.

  Jak testowany jest poziom podtrzymania biustu przez staniki sportowe Decathlon?

  Poszczególne modele zatwierdzane są w naszych laboratoriach na podstawie testu mierzącego zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej. Podlegają klasyfikacji w ramach trzech kategorii: 1 - lekkie podtrzymanie, 3 - średnie podtrzymanie, 5 - mocne podtrzymanie.

  Jaki poziom podtrzymania do jakiego sportu?

  Poziom podtrzymania zależy od uprawianego sportu. W naszej ofercie masz do wyboru 3 opcje.
  - Poziom 1: lekkie podtrzymanie, odpowiednie do aktywności, podczas których ruchy biustu są łagodne (pilates, stretching, trening wzmacniający mięśnie…).
  - Poziom 3: średnie podtrzymanie, odpowiednie do aktywności powodujących umiarkowane wstrząsy (taniec, fitness, trening cardio…).
  - Poziom 5: mocne podtrzymanie, odpowiednie do aktywności związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

  Jak wybrać właściwy rozmiar stanika sportowego?

  Prawidłowo dobrany rozmiar stanika pozwala zapewnić podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, użyj metra krawieckiego, postępując zgodnie z poniższą instrukcją:
  - stań przed lustrem;
  - przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu;
  - nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu;
  - dla większej precyzji skorzystaj z naszego kalkulatora online.

  Jakie zasady projektowania staników obowiązują w Decathlon?

  Staniki Decathlon projektowane są przez nasz zespół z myślą o Twoim komforcie i o zapobieganiu problemom zdrowotnym. Brak fiszbin obniża ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczenie do minimum szwów na wysokości sutków zmniejsza ryzyko podrażnień. Zastosowanie materiałów usprawniających odprowadzanie wilgoci zapewnia optymalny komfort, znacząco obniżając ryzyko podrażnienia skóry.

  Jak prać stanik sportowy?

  Ten przeznaczony do intensywnej aktywności sportowej stanik można prać z dużą częstotliwością. Włóż go do siatki do prania (sprzedawanej osobno pod kodem 8505236) i pierz w temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Używaj środków piorących w płynie, nie w proszku. Nie stosuj zmiękczaczy. Mogą one wpływać niekorzystnie na oddychalność materiałów.
  Nie susz w suszarce.

  Skład

  Materiał główny 92% Poliester, 8% Elastan Tkanina spodnia 76% Poliester, 24% Elastan Tylna podszewka 76% Poliester, 24% Elastan Podszewka miseczki 100% Poliester Dodatkowa podszewka 100% Poliamid

  Testy

  PODTRZYMYWANIE BIUSTU: podtrzymywanie jest testowane i zatwierdzane przez testerki w laboratorium DECATHLON na podstawie pomiaru ruchów biustu. Każdy rozmiar jest testowany indywidualnie.
  ODPROWADZANIE WILGOCI: test odprowadzania wilgoci wykonywany jest w laboratorium na każdym materiale. Celem jest sprawdzenie, czy materiał wchłania i odprowadza wilgoć na zewnątrz.
  PRANIE: testy prania i suszenia gwarantują odpowiednią trwałość fasonu i koloru produktu.

  Zatwierdzony przez

  Ten produkt został sprawdzony przez testerki w laboratorium DECATHLON celem zatwierdzenia podtrzymywania biustu. Następnie panel testerek korzystał z niego podczas treningu siłowego w klubie (test przeprowadzony zgodnie z protokołem), aby potwierdzić swobodę ruchów i komfort podczas uprawiania sportu. Testerki używały później produktu jeszcze przez 6 miesięcy, w ramach testów długoterminowych.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie