garmin

Zegarek z GPS Garmin Fenix 7S Solar Silver Grey

3299,00 zł 3819,00 zł - 520,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3819,00 zł

329,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę
Otrzymaj +3250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowany z myślą o połączeniu najwyższej wydajności z codziennym komfortem.

Multisportowy zegarek GPS Fēnix 7S wyposażony w nasze najlepsze funkcje dedykowane sportom i aktywnościom outdoorowym łączy w sobie design, najwyższą wydajność oraz komfort codziennego użytkowania.

Kod produktu:

8786069

 • Pomiar parametrów

  Wytrzymałość w czasie rzeczywistym STAMINA; wykrywanie marszu / biegu.

 • Coaching

  Pomiar Physio, PacePro, ClimbPro.

 • Czas działania na baterii

  Ekran z technologią solarną: 40 - 51 godzin w trybie GPS.

 • Wodoszczelność

  100 m

 • Łączność

  Smart Notifications, muzyka, Garmin Pay, śledzenie i bezpieczeństwo.

 • Precyzja

  Najnowsze innowacje z zakresu monitorowania zdrowia i aktywności 24/7.

Design i wydajność

Nowoczesny, solidny i elegancki zegarek sportowy wyposażony w jasny ekran 1,2″ ze szkiełkiem w technologii solarnej i w kopertę 42 mm. Spełnia amerykańskie normy wojskowe w zakresie wytrzymałości na ciepło i uderzenia oraz w zakresie wodoodporności.

Ekran dotykowy i przyciski

Solidnym przyciskom działającym w każdym otoczeniu towarzyszy nowy, reaktywny interfejs dotykowy, który umożliwia szybki dostęp do opcji i funkcji.

Szkiełko w technologii solarnej

Czas działania w trybie smartwatcha: do 11 dni i 3 dodatkowe dni dzięki zasilaniu energią słoneczną. W trybie GPS: 37 godzin i 9 dodatkowych godzin dzięki zasilaniu energią słoneczną.

Profile sportowe

Korzystaj z wbudowanych profili aktywności dla trailu, pływania, biegania, kolarstwa, pieszych wędrówek, wioślarstwa, narciarstwa, golfa, surfingu, wspinaczki i wielu innych.

Stamina w czasie rzeczywistym

Korzystaj z tych danych, aby śledzić i kontrolować poziom zmęczenia i uniknąć w ten sposób nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy na rowerze.

Funkcja ClimbPro i technologia PacePro™

Jedyna w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga zarządzać tempem biegu dzięki wskazówkom dostosowanym do przewyższeń na trasie.
Korzystaj z funkcji ClimbPro na pobranych trasach, aby wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o aktualnych i zbliżających się podjazdach/podbiegach, w tym dane o nachyleniu, dystansie, przewyższeniach (również w dół) i płaskich odcinkach.

Obsługa wielu systemów GNSS

Korzystanie z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo) umożliwia orientację nawet w najtrudniejszych warunkach, gdy sam GPS okazuje się niewystarczający.

Mapy TopoActive

Pobierz mapy TopoActive całego świata, aby kierować się tam, dokąd prowadzą Cię obrane drogi. Korzystaj z wbudowanego modułu Wi-Fi®, aby pobierać i aktualizować mapy oraz oprogramowanie bez użycia komputera.

Wgrywanie