Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Lampki

30 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Lampki, czyli oświetlenie w plenerze

Kiedy Edison wynalazł żarówkę wszystko się zmieniło, a najbardziej komfort życia ludzi, którzy mogli zrezygnować ze świec i lepiej doświetlić wnętrza swoich domów. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez światła normalnego funkcjonowania. Gdy nieoczekiwanie zostaje wyłączone, nierzadko pojawia się irytacja, a nawet panika oraz pytanie... i co teraz? Oświetlenia potrzebujesz także podczas wypraw outdoorowych, spędzając weekend pod namiotem czy też na kempingu, grillując do późnych godzin wieczornych. W sklepie Decathlon dostępne są lampki, które możesz zabrać ze sobą na każdą outdoorową przygodę. Sprawdzą się doskonale do oświetlenia namiotu, jak również okolicy przed domkiem kempingowym.

Rodzaj lampki – jak biwakujesz najczęściej?

Możesz wybierać spośród wielu rodzajów oświetlenia biwakowego. Podejmując decyzję, uwzględnij sposób, w jaki najczęściej wypoczywasz w plenerze. Dzięki temu lampka, którą wybierzesz, spełni Twoje oczekiwania i jak najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach. Jeżeli preferujesz biwak w jednym miejscu bez zmiany lokalizacji w trakcie wypoczynku, wybierz lampkę akumulatorową, którą możesz ładować z dowolnego źródła prądu, np. zapalniczki w samochodzie. Jesteś aktywnym trekkerem, który łączy wędrówkę z biwakowaniem? W takim razie najlepsze będą dla Ciebie lampki na baterie lub akumulatory.

Nowoczesny sposób na oświetlenie namiotu

Lampki na pilot w plenerowych warunkach? Dlaczego nie? Zespół Decathlonu lubi wypoczywać w komfortowych warunkach. Polecamy lampki przeznaczone do mocowania na ścianie lub suficie namiotu. Obsługiwane są z wykorzystaniem wygodnego pilota o zasięgu do 20 metrów. Cechują się długim czasem pracy, który wynosi 30 godzin, a w przypadku większej liczby diod 5 godzin. Posiadają funkcję regulacji oświetlenia – możesz wybrać liczbę diod i jedną z dwóch opcji świecenia.