Naczynia, noże i sztućce

322 oferty

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Nóż gumowy sztuki walki
Najniższa cena
OUTSHOCK Nóż gumowy sztuki walki

24,99 zł

(2)
Dostawa za 2 dni
Nóż myśliwski SOLOGNAC Axis 85 Grip v2
Tanto Bushido Outshock
OUTSHOCK Tanto Bushido Outshock

64,99 zł

Dostawa za 2 dni
Kubek turystyczny termiczny MH500 0,38 l
Nowa niższa cena
Zestaw plastikowych sztućców
QUECHUA Zestaw plastikowych sztućców

9,49 zł 3,16 zł/pce

(92)
Dostawa za 2 dni
Kubek z tytanu Forclaz MT500 0,45 l
Najlepiej oceniany
Nóż nurkowy SCD 500 SP płaski
Najlepiej oceniany
 

Naczynia i sztućce turystyczne – uczta w plenerze

Jedzenie to paliwo dla organizmu, musisz uzupełniać niedobór składników odżywczych, jeżeli chcesz, aby Twoje ciało i umysł były w formie niezależnie od wysiłku, jaki im zapewniłeś. Wszelkie kilkudniowe wycieczki – wyprawy górskie, outdoorowe, pikniki i biwaki – wymagają od Ciebie uzupełnienia zaopatrzenia nie tylko w ubrania i kosmetyki, lecz także naczynia turystyczne. Trudno sobie wyobrazić, że w góry zabierzesz ze sobą talerz i miseczkę z domowej zastawy stołowej i sztućce od kompletu przeznaczonego na specjalne okazje.

Wielofunkcyjna, uniwersalna menażka

To propozycja dla osób praktycznych i wszystkich tych, którzy są oszczędni podczas pakowania swojego plecaka turystycznego. Menażka to lekkie, zamykane naczynie składające się z dwóch lub trzech elementów, przeznaczone do spożywania posiłków, a niekiedy również do ich przygotowywania. Menażka może więc zastąpić talerz, miseczkę i garnek. Najpopularniejsze są menażki wykonane ze stali nierdzewnej. Cechują się dużą wytrzymałością oraz możliwością gotowania na gazie. Ważą jednak więcej niż lekkie i równie solidne menażki aluminiowe, w których także przygotujesz smaczny posiłek w plenerze. Akcesoria turystyczne mogą być na tyle praktyczne, że wystarczy jedno naczynie, aby przyrządzić obiad, a następnie go zjeść. Dla alpinistów i miłośników wspinaczki górskiej to najlepsze rozwiązanie.

Naczynia turystyczne – biwakowe gotowanie

Jeżeli planujesz biwak lub piknik, możesz sobie pozwolić na więcej akcesoriów do gotowania. Menażkę zastąp talerzami, miseczkami i garnkiem aluminiowym, stalowym lub tytanowym. Będziesz potrzebować również kubków wykonanych z tych samych materiałów. Niezbędne są też sztućce turystyczne, dzięki którym zjesz posiłek prawie jak w domu, może nawet w lepszej scenerii, z widokiem na zachodzące w jeziorze słońce lub górskie szyty okryte białymi chmurami.

Uczta w plenerze? Zespół Decathlonu lubi dobrze zjeść po długiej wędrówce, oczywiście w komfortowych warunkach. A Ty?

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę