Krokomierze

3 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Krokomierze – ile kroków dziś zrobiłeś?

Liczenie korków stało się modnym trendem, każdy chce wiedzieć, ile kroków dzisiaj zrobił i czy więcej od swojego kolegi z pracy, męża czy przyjaciółki. Pojawiła się pewnego rodzaju rywalizacja, co na pewno jest dużą motywacją do większej aktywności fizycznej. Kroki można liczyć na kilka sposobów, oczywiście w pamięci nie jest najlepszym pomysłem. Są do tego przeznaczone specjalne urządzenia, również w smartfonie są funkcje i aplikacje, które umożliwiają liczenie kroków. Nie zawsze jednak telefon masz przy sobie, ale już krokomierz na rękę możesz mieć. Zastępuje typowy zegarek, a więc nie musisz się z nim nigdzie rozstawać.

Krokomierze, które schowasz do kieszeni lub do torby

Każdego dnia robimy przeciętnie ok. 10 tys. kroków. Jeżeli trenujesz i jesteś aktywny, Twój wynik na pewno jest lepszy. Krokomierze nie są urządzeniami przeznaczonymi tylko dla sportowców. Coraz częściej sięgają po nie osoby, które chcą po prostu kontrolować swoją codzienną aktywność. Każda forma ruchu ma pozytywny wpływ na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nawet zwykły spacer wspiera naszą kondycję. Krokomierze to niewielkie urządzenia, które możesz schować do kieszeni swoich spodni lub kurtki, w torbie czy plecaku. Dzięki nim dowiesz się, ile kroków zrobiłeś danego dnia i jaki dystans pokonałeś. Uruchamiają się automatycznie, kiedy zaczynasz iść, więc nie musisz pamiętać, aby go włączyć.

Opaska sportowa – nowoczesny krokomierz na rękę

Jeżeli zależy Ci na jeszcze większej wygodzie i funkcjonalności, polecamy Ci opaskę sportową zakładaną na rękę. Monitoruje Twoją aktywność, dokonuje pomiaru kroków, dystansu i spalonych kalorii. Dostarcza Ci informacji na temat jakości Twojego snu. Opaska sportowa jest wodoszczelna, a więc nie musisz jej zdejmować do kąpieli ani podczas pobytu na plaży. To Twój indywidualny coach, który zmotywuje Cię do jeszcze większej pracy nad formą i ciałem.

Zacznij liczyć kroki! Przekonaj się, czy chodzisz i biegasz więcej niż Twoi znajomi! Podejmij wyzwanie i zadbaj o swój organizm. Sprawdź również monitory aktywności w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę