Krótkofalówki i walkie-talkie

Krótkofalówki i walkie-talkie

a11y.skip-filters
Filtry

POMYSŁ NA PREZENT

SPRAWDŹ
WALKIE TALKIE G9 + słuchawki
Pomysł na prezent
MIDLAND WALKIE TALKIE G9 + słuchawki
399,99 zł
U Ciebie za 2 dni
4.9/5 Na podstawie 38 Oceny zebrane online i w sklepach
 

Krótkofalówki to jeszcze nie przeżytek

Telefon komórkowy zastąpił już komputer, aparat fotograficzny, kamerę cyfrową, odtwarzacz mp3, a nawet konsolę do gier. Jakiemukolwiek innemu urządzeniu trudno mu dorównać pod względem funkcjonalności. Wydaje się więc, że również krótkofalówki nie są już ludziom potrzebne, komunikujemy się przecież przez telefony komórkowe. W rzeczywistości jednak to krótkofalówki mogą uratować komuś zdrowie i życie, kiedy w ekstremalnych warunkach nasz telefon traci zasięg.

Krótkofalówki na górskie wyprawy

Korzystają z nich ratownicy górscy. Zapytasz, dlaczego do komunikowania nie używają po prostu telefonów komórkowych. Jeżeli przynajmniej raz byłeś w górach, to wiesz, że na pewnej wysokości, w otoczeniu lasu i wysokich szczytów gór, telefon nie zawsze chce z Tobą współpracować. Problemem jest brak zasięgu. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że w przypadku wypadku w wyższych partiach gór nie będziesz mógł wezwać pomocy. Krótkofalówki ułatwiają komunikację pomiędzy ludźmi z jednej grupy, którzy wspólnie wyruszyli na górski szlak. Uratowały już niejedno życie!

Krótkofalówki na survivalową przygodę

Lubisz adrenalinę i ten dreszczyk emocji, kiedy nie wiesz, co Cię czeka za lasem czy zabłoconym zakrętem? Jesteś pogromcą przygód i często uczestniczysz w survivalowych wyprawach? Krótkofalówki przydadzą się także Tobie. Możesz komunikować się z innymi uczestnikami zabawy, szczególnie jeżeli rywalizujecie w grupach. Ponadto krótkofalówki ułatwią Wam komunikację na rekreacyjnym biwaku czy polu namiotowym, gdzie równie często jak w górach pojawia się problem z zasięgiem.

Krótkofalówki dla motocyklistów

Jesteś aktywnym uczestnikiem grupowych wyjazdów motocyklowych? Krótkofalówki na pewno będą dobrym sposobem, aby pozostać w kontakcie z innymi kierowcami. Nie musisz się martwić o zasięg, a za granicą oszczędzisz dzięki niej pieniądze, ponieważ rozmowa przez walkie-talkie zawsze jest darmowa. Krótkofalówki możesz też wykorzystać przy okazji wycieczki rowerowej oraz wypadu ze znajomymi na kajaki czy pontony.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę