Odtwarzacze MP3

3 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Odtwarzacz MP3 do biegania
Najlepiej oceniany
KALENJI Odtwarzacz MP3 do biegania

99,99 zł

(2)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Odtwarzacze mp3 – muzyka, która towarzyszy Ci przez cały dzień

Czy jest ktoś, kto nie lubi słuchać muzyki? Nie ma wątpliwości, że to ważny aspekt życia każdego z nas. Wszyscy lubimy uprzyjemnić sobie długą jazdę tramwajem czy autobusem, trening biegowy lub pobyt na siłowni ulubionymi utworami. Różnią nas tylko preferencje muzyczne, na naszych playlistach znajdują się utwory zgodne z naszymi gustami. Kiedy pojawiły się smartfony, odtwarzacze mp3 odeszły na chwilę w zapomnienie. Nie trzeba było jednak długo czekać, aby ponownie wróciły do łask.

Muzyka bez ograniczeń

Bateria w nowoczesnych smartfonach nie zawsze pozwala na korzystanie z urządzenia przez cały dzień. Jeżeli używasz go zarówno do rozmów telefonicznych, jak i słuchania muzyki oraz przeglądania Internetu, na pewno szybko się rozładuje. Odtwarzacze mp3 działają nawet przez kilka dni bez konieczności ładowania. Możesz słuchać muzyki non stop – w podróży, podczas długiego treningu i w drodze do pracy czy szkoły.

Małe, mobilne odtwarzacze mp3

Mają niewielkie rozmiary, możesz schować je do kieszeni swoich spodni lub kurtki. Do wyboru masz odtwarzacze mp3 z przewodowymi i bezprzewodowymi słuchawkami, dzięki czemu możesz dla wygody wybrać opcję bez kabli, co na pewno dobrze sprawdzi się w przypadku osób aktywnych, które słuchają muzyki w trakcie treningu.

Duża porcja muzyki

W smartfonie masz mnóstwo aplikacji, kontaktów i funkcji, które zajmują jego pamięć. To ogranicza Twoje możliwości stworzenia playlisty z setkami utworów, których chciałbyś słuchać. Odtwarzacze mp3 są przeznaczone tylko do słuchania muzyki, a więc żadne inne aplikacje nie zajmują w nich miejsca. Naprawdę duża pojemność umożliwia Ci wgranie setek utworów. Przy wyborze urządzenia zwróć więc na nią szczególną uwagę, 1GB pamięci to ok. 100-200 piosenek.

A w sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór odtwarzaczy mp3 i słuchawek. Zwróć uwagę na ich unikalny design – wiemy, że ma dla Ciebie znaczenie!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę