Pulsometry

(206)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Zegarek GPS Garmin Forerunner 245
Koniec serii
GARMIN Zegarek GPS Garmin Forerunner 245

919 zł 1199 zł - 280 zł

(8)
U Ciebie za 2 dni
Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm Elegant
Koniec serii
HUAWEI Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm Elegant

899 zł 999 zł - 100 zł

U Ciebie za 2 dni
Smartband Huawei Band 4 Red
Najlepiej oceniany
HUAWEI Smartband Huawei Band 4 Red

119 zł

(1)
U Ciebie za 3 dni
Smartwatch Huawei Watch Gt 2 Pro Black
Koniec serii
HUAWEI Smartwatch Huawei Watch Gt 2 Pro Black

899 zł 1099 zł - 200 zł

(2)
U Ciebie za 3 dni
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Promocja
HUAWEI Smartwatch Huawei Watch GT Runner

1298 zł 1299 zł - 1 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Pulsometr do bardziej efektywnego i bezpiecznego treningu

Organizm ludzki jest niezwykle wrażliwy nawet na najmniejszy wysiłek fizyczny. Reaguje na niego w bardzo różny sposób i w wielu obszarach swojego funkcjonowania. Nasze serce zaczyna bić mocniej, co jest równoznaczne ze wzrostem pulsu. Dzięki pracy w prawidłowej strefie tętna, mięśnie ulegają wzmocnieniu, a nasz układ krążenia funkcjonuje lepiej i wydajniej. To przekłada się na efekty treningowe, dlatego coraz więcej osób dostrzega korzyści z trenowania z pulsometrem.

Dlaczego pulsometr może Ci się przydać?

Pulsometry pozwalają kontrolować reakcję organizmu na konkretny rodzaj wysiłku fizycznego. Na tej podstawie masz lepsze warunki do budowy swojej kondycji i wytrzymałości mięśniowej. Pulsometr jest niezawodnym narzędziem wspierającym pracę nad strategią w zawodach biegowych. Umożliwia Ci oszacowanie sił podczas każdego biegu i tym samym lepsze ich rozłożenie na każdym etapie. Przed zawodami wiesz, w jakim tempie możesz biec, aby szybko nie stracić sił, których musi Ci wystarczyć na pokonanie całego dystansu.

Pulsometr pomoże Ci również lepiej, skuteczniej i szybciej pozbyć się nadliczbowych kilogramów. Odpowiednia wartość tętna sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej, a Twój trening jest bardziej efektywny, kiedy wiesz, w jakiej strefie znajduje się obecnie Twoje tętno.

Prosty, czy zaawansowany pulsometr?

Decathlon proponuje Ci kilka rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł kontrolować swój puls w trakcie treningu. Są to m.in. proste opaski zakładane na klatkę piersiową dokonujące pomiaru i przesyłające dane do urządzenia ANT+/Bluetooth Smart. Możesz również zdecydować się na pulsometry w zegarkach, czyli bardziej zaawansowane urządzenia. Dostarczają one znacznie więcej informacji dotyczących Twojego treningu. Dowiesz się z nich nie tylko, jaki aktualnie masz puls, lecz także ile kalorii spaliłeś, jaki dystans przebiegłeś i w jakim czasie.

Dzięki utrzymywaniu pulsu na odpowiednim poziomie Twój trening będzie przyjemniejszy, a Ty dostrzeżesz szybsze postępy, co na pewno będzie dla Ciebie ogromną motywacją.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę