Pulsometr

174 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Zegarek z GPS Garmin Forerunner 255 Blue
Zegarek smartwatch Amazfit GTS 2e Black
Koniec serii
AMAZFIT Zegarek smartwatch Amazfit GTS 2e Black

299,99 zł 449 zł - 149 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Coros Pace 2 White
Koniec serii
COROS Zegarek z GPS Coros Pace 2 White

829 zł 919,99 zł - 91 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek z GPS Kiprun GPS 500 by Coros.
 

Pulsometr do bardziej efektywnego i bezpiecznego treningu

Organizm ludzki jest niezwykle wrażliwy nawet na najmniejszy wysiłek fizyczny. Reaguje na niego w bardzo różny sposób i w wielu obszarach swojego funkcjonowania. Nasze serce zaczyna bić mocniej, gdy ruszamy w biegową trasę. Jest to równoznaczne ze wzrostem pulsu. Dzięki pracy w prawidłowej strefie tętna mięśnie ulegają wzmocnieniu, a nasz układ krążenia funkcjonuje lepiej i wydajniej. Przekłada się to na lepsze efekty treningowe, dlatego coraz więcej osób dostrzega korzyści z trenowania z pulsometrem.

Pulsoksymetr widoczny jest na nadgarstkach większości biegaczy. Ten medyczny produkt może wesprzeć monitorowanie tętna czy nasycenia krwi tlenem, co bezpośrednio przełoży się na jakość treningu sportowca. W sklepie internetowym Decathlon.pl dostępne są nowoczesne pulsometry, które z powodzeniem możesz połączyć z telefonem i monitorować wyniki pomiarów. Sprawdź naszą ofertę i ćwicz efektownie. Nasze wygodne płatności i wiele metod dostaw oraz wysyłek z pewnością pomogą Ci wybrać najlepsze produkty za pomocą uproszczonej procedury.

Dlaczego pulsometr może Ci się przydać?

Pulsometry pozwalają kontrolować reakcję organizmu na konkretny rodzaj wysiłku fizycznego. Na tej podstawie możesz osiągać lepsze warunki do budowy swojej kondycji i wytrzymałości mięśniowej. Są one niezawodnymi narzędziami wspierającymi pracę nad strategią ćwiczeń. Umożliwiają Ci również monitorowanie saturacji krwi, czyli wysycenie spo2. W ciągu kilku sekund mierzą także pracę serca, a odczyt wyników jest niezwykle intuicyjny.

Możesz przeznaczyć je również do treningów przed zawodami. Dzięki nim wiesz, w jakim tempie możesz biec, aby szybko nie stracić sił, których musi Ci wystarczyć na pokonanie całego dystansu.Pulsometr pomoże Ci również lepiej, skuteczniej i szybciej pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Odpowiednia wartość tętna sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej, a Twój trening jest bardziej efektywny, kiedy wiesz, w jakiej strefie znajduje się obecnie Twoje tętno. Tego typu akcesorium wyposażone jest często w intuicyjny wyświetlacz, który precyzyjnie wskaże Ci wszystkie wartości, jak ilość pokonanych kroków, wspomniane tętno i saturację krwi.

Pulsometr przydaje się również w codziennym funkcjonowaniu. Szczególnie mocno sprawdził się w pandemii koronawirusa, kiedy to funkcja monitorowania nasycenia tlenem krwi była niezwykle istotna. Najczęściej wykorzystywany był pulsoksymetr napalcowy, a jego przystępna cena skłoniła wielu z nas do zakupienia tego gadżetu.

Prosty, czy zaawansowany pulsometr?

Decathlon proponuje Ci kilka rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł kontrolować swój puls w trakcie treningu. Są to między innymi proste opaski zakładane na klatkę piersiową, które stale dokonują pomiaru i przesyłają dane do urządzenia ANT+/Bluetooth Smart. Możesz również zdecydować się na pulsometry w formie wygodnych zegarków, czyli bardziej zaawansowanych urządzeń. Dostarczają one znacznie więcej informacji dotyczących Twojego treningu. Dowiesz się z nich nie tylko, jaki aktualnie masz puls, lecz także ile kalorii spaliłeś, jaki dystans przebiegłeś i w jakim czasie. Możesz również oznaczyć swoje ulubione trasy.

Na sportowym rynku przoduje firma Polar, która jest wykorzystywana przez dużą część amatorów biegania i aktywności fizycznej. Dzięki utrzymywaniu pulsu na odpowiednim poziomie Twój trening będzie przyjemniejszy, a Ty dostrzeżesz szybsze postępy, co na pewno będzie dla Ciebie ogromną motywacją.

Jeśli nie jesteś fanem fitnessu, a chcesz monitorować swoje funkcje życiowe, wystarczy pulsoksymetr na palec. Może on informować o wysyceniu tlenem krwi, które nie powinno schodzić poniżej wartości 94. Najbardziej pożądaną jest 99% saturacja. Firma HRM idealnie dopasowuje się do ciała sportowca, a dzięki modnemu wyglądowi może stanowić świetne uzupełnienie odzieży do biegania. Każdy model wyposażony jest w pomiar tętna, a dzięki czujnikowi kroków zbiera także informacje o ilości pokonanych przez Ciebie kilometrów. W sklepie Decathlon.pl odnajdziesz specjalnie zaprojektowane produkty, których najnowsze technologie pozwolą Ci na kontrolę także pozostałych funkcji życiowych. Wygodne zamówienia i rozłożenie płatności na raty to nasze atuty!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę