Słuchawki sportowe

70 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Słuchawki sportowe bezprzewodowe Kiprun TWS 100
Najlepiej oceniany
 

Słuchawki sportowe do biegania, na basen i na siłownię

Nie wyobrażasz sobie treningu bez dobrej, motywującej muzyki? Lubisz, kiedy podczas Twojej aktywności towarzyszą Ci ulubione utwory, które sprawiają, że jesteś w stanie przebiec więcej kilometrów, podnieść więcej ciężarów, pedałować szybciej, a przy tym przyjemnie spędzić czas? Potrzebujesz więc dobrych słuchawek sportowych, które nie będą ograniczały Twoich ruchów w trakcie treningu. W związku z tym muszą one być przede wszystkim wygodne, ale nie mniej ważna jest jakość wykonania i dźwięku.

Bezprzewodowe i przewodowe słuchawki sportowe

Wśród dostępnych na rynku modeli, również w sklepie Decathlon, wyróżnić możemy słuchawki sportowe przewodowe i bezprzewodowe. Pierwszy wariant jest na pewno lżejszy, jednak wymaga bezpośredniego podłączenia do urządzenia odtwarzającego muzykę. Są uniwersalne i w wielu przypadkach cechują się niższą ceną. Polecamy je jako słuchawki na siłownię do mniej intensywnych treningów, podczas których nie wykonujesz dynamicznych ruchów. Przy ich wyborze zwróć uwagę, czy są to słuchawki kanałowe czy też z zausznikami. W drugim przypadku możesz liczyć na większą wygodę.

Słuchawki sportowe bezprzewodowe łączą się z odtwarzaczami muzyki za pomocą technologii Bluetooth. Nie ma przy nich kabli, a więc dodatkowej rzeczy, która może Cię rozpraszać. Musisz jednak pamiętać, aby regularnie sprawdzać poziom naładowania ich baterii, aby w trakcie treningu nie stracić przyjemności ze słuchania muzyki. Bezprzewodowe są często słuchawki dla biegaczy stawiających na mocny, intensywny trening. Sprawdź także zegarki sportowe i nawigację.

Słuchawki na basen – pływaj w rytm muzyki

Czy można pływać w słuchawkach? Decathlon udowadnia, że nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chcesz łączyć aktywność fizyczną i dobrą zabawę. Przygotowaliśmy dla Ciebie wodoszczelne słuchawki na basen, w których odprężysz się i zrelaksujesz zarówno na basenie sportowym, jak i w ciepłym jacuzzi.

A Ty lubisz trenować przy muzyce? Może Ci ona towarzyszyć na siłowni, basenie, ścieżce rowerowej, w górach, w lesie, wszędzie tam, gdzie wyciskasz z siebie siódme poty!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę