Smartbandy - Monitory aktywności

(24)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Smartband Huawei Band 4 Red
Najlepiej oceniany
HUAWEI Smartband Huawei Band 4 Red

119 zł

(1)
U Ciebie za 3 dni
Smartwatch Fitbit Versa + pasek
Koniec serii
FITBIT Smartwatch Fitbit Versa + pasek

699,99 zł 849,99 zł - 150 zł

U Ciebie za 2 dni
Zegarek smartwatch Fitbit Versa 2
Koniec serii
FITBIT Zegarek smartwatch Fitbit Versa 2

579 zł 829,99 zł - 251 zł

U Ciebie za 2 dni
Smartband Oncoach 900 Hr
Koniec serii
KALENJI Smartband Oncoach 900 Hr

179,99 zł 219,99 zł - 40 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Smartband Fitbit Ace 3 JR
Koniec serii
FITBIT Smartband Fitbit Ace 3 JR

279 zł 369,99 zł - 91 zł

U Ciebie za 2 dni
Smartband Newfeel OnCoach 900
Koniec serii
NEWFEEL Smartband Newfeel OnCoach 900

99,99 zł 179,99 zł - 80 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
Opaska sportowa Charge 3
Koniec serii
FITBIT Opaska sportowa Charge 3

479,99 zł 499,99 zł - 20 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
Smartband Xiaomi Mi Smart Band 6 Black
Najlepiej oceniany
XIAOMI Smartband Xiaomi Mi Smart Band 6 Black

219 zł

(2)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Smartbandy – kontroluj swoje postępy sportowe

Wszyscy sportowcy chcą osiągać coraz lepsze wyniki. Każdy kolejny trening to dla nich szansa na bycie jeszcze lepszym. Satysfakcję stanowi pokonanie dłuższego dystansu lub szybsze przebiegnięcie tej samej trasy. Smartbandy pozwalają kontrolować postępy. Dostarczają informacji o pokonanym dystansie, czasie biegu lub jazdy na rowerze, ale też spalonych kaloriach. Jeżeli Ty również chcesz być na bieżąco ze swoimi wynikami, to opaska sportowa będzie dla Ciebie idealnym gadżetem podczas codziennej aktywności fizycznej.

Opaski sportowe i ich funkcje

Smartband jest Twoim indywidualnym motywatorem, kontrolerem Twoich wyników wyposażonym w wiele funkcji, dzięki czemu możesz się dowiedzieć więcej o swoim treningu niż kiedykolwiek wcześniej. Mierzy konkretne parametry, jak dystans, kroki i spalone kalorie, monitoruje Twoje codzienne cele i jakość snu. Opaska sportowa zastępuje również zegarek, pokazując aktualną godzinę, a nawet datę. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w personalizowany wskaźnik oparty na liczbie kroków. Ponadto może ona łączyć się z aplikacją mobilną w Twoim smartfonie, gdzie masz dostęp do swoich statystyk, a to pozwala Ci porównywać swoje dotychczasowe wyniki. Smartbandy są wodoszczelne, a więc nie musisz zdejmować opaski do kąpieli, a nawet na basenie. Twoja aktywność znajduje się pod stałym nadzorem inteligentnego urządzenia.

Jak wybrać smartband?

Podstawowym kryterium przy wyborze powinny być funkcjonalności. Zastanów się, w jakim celu będziesz używać opaski oraz jakie parametry są dla Ciebie najważniejsze. To jednak nie jedyna cecha idealnie dopasowanego smartbanda do swoich potrzeb i trybu życia. Niektóre opaski sportowe posiadają wyświetlacze, inne pełnią tylko funkcję czujnika, a obsługa odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego urządzenia. Jeżeli jednak decydujesz się na model z wyświetlaczem, to zwróć uwagę na jego wielkość. Wszystkie informacje muszą być widoczne. W większości standardowych modeli wykorzystywane są wyświetlacze LED, w innych OLED, jednak te modele charakteryzują się wyższą ceną. Bardzo ważne jest też, jak długo opaska sportowa będzie działać na naładowanej baterii. Im czas ten jest dłuższy, tym wygoda użytkowania większa.Aby przesłać dane z opaski na urządzenie mobilne, musimy nawiązać łączność. Opaski sportowe obsługują standard Bluetooth, niektóre również dodatkowo Wi-Fi oraz zapewniają łączność przez USB. Nie bez znaczenia jest też obudowa i jakość wykonania urządzenia. Niech będzie to materiał solidny, z dodatkowymi zabezpieczeniami, co wpływa też na wodoszczelność urządzenia.Pozostaje jeszcze kwestia designu. Smartbandy występują w bardzo różnych kształtach, kolorach i wzorach. Występują klasyczne czarne opaski sportowe o minimalistycznym i uniwersalnym wzornictwie, jak też kolorowe oldschoolowe smartbandy i eleganckie, pasujące nie tylko do sportowych stylizacji.

Smartband dla sportowców i aktywnych amatorów

Opaski sportowe polecamy zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom rekreacyjnie uprawiającym sport. Dzięki nim zyskasz większą motywację do zwiększania intensywności treningu. Wiedząc, że jesteś coraz lepszy, zechcesz poprawiać swój wynik z każdym kolejnym treningiem. Smartband to wsparcie także dla Twojego zdrowia. Twój organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje snu, który nie może być zbyt płytki, ponieważ organizm nie regeneruje się wtedy dobrze i nawet długi sen nie dostarczy Ci odpowiednich pokładów energii. Monitoruj swoją aktywność, stawiaj sobie coraz bardziej ambitne cele, pokonuj swoje słabości i bądź lepszą wersją samego siebie! Sprawdź również krokomierze w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę