Wagi 7 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
 

Wagi do monitorowania nie tylko masy ciała

Prosta waga łazienkowa wskaże Ci wartość, dzięki której dowiesz się, ile ważysz. To najprostsze urządzenie, które jest obecne w wielu domach. Dzięki niemu możesz kontrolować swoje postępy w procesie odchudzania i dostosować dietę do celów, które chcesz osiągnąć. Pierwsze wagi łazienkowe były mechaniczne i nie wymagały zasilania ani regularnej wymiany baterii, ale nie zawsze precyzyjnie wskazywały wartość masy ciała. Odczyt był trudniejszy niż w nowoczesnych wagach elektronicznych. Waga może Ci jednak służyć nie tylko do kontroli Twojej masy ciała, ale też wskazywać inne, ważne w procesie odchudzania wartości. Wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej będą doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które chcą wiedzieć, jaka jest zawartość masy tłuszczowej, wody czy masy mięśniowej w ich organizmie.

Wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej – zyskaj większą świadomość swojego ciała

Często zastanawiasz się, dlaczego pomimo ciężkich treningów Twoja waga wciąż stoi w miejscu? Co jest powodem tego, że nie chudniesz? Musisz wiedzieć, że Twoje ciało nie składa się jedynie z tłuszczu, lecz także z wody i mięśni. Mogą one występować w różnych proporcjach i wzrost wagi lub brak jej zmiany nie zawsze jest spowodowany masą tłuszczową. Wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej dostarczą Ci informacji, jaki procent Twojego ciała stanowią tłuszcz, woda i mięśnie. Twoja waga nie musi być wyznacznikiem Twoich postępów treningowych. Może się okazać, że ważysz tyle samo, jednak znacznie obniżył się poziom Twojej masy tłuszczowej na rzecz masy mięśniowej, a to wspaniała wiadomość. Warto jest więc kontrolować nie tylko wagę, lecz przede wszystkim skład swojego ciała. Dzięki temu otrzymasz pełen obraz swoich postępów i łatwiej będzie Ci dostrzec zmiany w wyglądzie Twojej sylwetki.

Wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej dostępne w sklepie Decathlon dokonują pomiaru następujących parametrów: waga, tkanka tłuszczowa, kostna, mięśniowa, woda, BMI i metabolizm bazalny. Zaawansowane modele umożliwiają transfer danych do smartfona, dzięki czemu łatwiej kontrolować postępy.

Tradycyjna waga łazienkowa – dla kogo?

Prosta waga łazienkowa nie dostarcza aż tak wielu informacji, ale nie oznacza to, że nie będzie dobrym wyborem np. dla osób, które nie trenują tak intensywnie, a chcą jedynie utrzymać wagę na właściwym poziomie. Jest to tańsza opcja i w codziennym użytkowaniu może spełnić swoją funkcję. Sprawdź także zegarki sportowe i smartbandy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę