Buty do wody dziecięce

24 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Buty do wody do snorkelingu dla dzieci Subea Aquashoes 120
Najlepiej oceniany
Buty do wody Aqua Speed 27D
Buty do wody wielofunkcyjne Aqua Speed AGAMA
Najlepiej oceniany
Buty do wody Aqua Speed 2C
Buty do wody Aqua Speed 27B
aquashoes broyx laguna green
Ostatnie sztuki
BROYX aquashoes broyx laguna green

29,99 zł 49,99 zł - 20 zł

(55)
U Ciebie za 2 dni
aquashoes broyx laguna
Ostatnie sztuki
BROYX aquashoes broyx laguna

29,99 zł 49,99 zł - 20 zł

(55)
U Ciebie za 2 dni
 

Buty do wody dla dzieci – pływanie bez niespodzianek

Dno w morzu i jeziorze skrywa dużo niespodzianek. Nie zawsze potrafimy przewidzieć, co nas czeka, kiedy stawiamy kolejny krok. W wielu krajach dno jest kamieniste, a także zamieszkałe przez morskie stworzenia. To na pewno nie powstrzyma Twojego malucha przed kąpielą. Aby mogło bezpiecznie korzystać z wodnych atrakcji, spakuj do jego torby podróżnej specjalne buty do wody dla dzieci. To obuwie, które uchroni malucha przed zranieniem stóp, a także poślizgnięciem się na śliskich kamieniach. Tym razem nie zdejmujemy butów przed wejściem do wody, a koniecznie je zakładamy.

Buty do wody dla dzieci potrzebne od zaraz

Ten typ obuwia pełni funkcję ochrony stóp przed zranieniem i urazami, których maluch może doznać na skutek nadepnięcia na szkło czy kamień. Oznacza to, że musi być wykonane z mocnych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli planujecie wyjazd do Hiszpanii, Chorwacji lub Włoch, możesz być pewien, że spotkacie tam koralowce i jeżowce. Nie stwarzają one bezpośredniego zagrożenia dla człowieka aż nie dojdzie do kontaktu. Aquashoes dla dzieci chronią również przed nimi oraz nieprzyjemnymi skutkami, jakie towarzyszą bliższemu spotkaniu z tymi stworzeniami. Doskonale sprawdzą się też na spacerach po plaży. Gorący piasek często uniemożliwia swobodne chodzenie boso, a wtedy nietrudno o poparzenia.

Praktyczne buty do pływania dla dzieci

Wykonane są z gumy, niekiedy również z lekkiej pianki. Najmłodszym polecamy wariant pierwszy, natomiast starsze dzieci, lubiące długie kąpiele w morzu, będą się lepiej czuć w butach piankowych. Ponadto buty do pływania dla dzieci nie mogą się zsuwać, dlatego wybierz model w odpowiednim rozmiarze. Ich podeszwa musi mieć antypoślizgową powłokę, dzięki której ograniczysz ryzyko ewentualnego poślizgnięcia się na kamieniu lub, w przypadku basenu, na kafelkach.

Niech czas spędzony na wakacjach będzie przyjemnością bez nieprzyjemnych niespodzianek, również tych, które czekają naWas na nieprzewidywalnym dnie morza czy jeziora. Sprawdź także klapki dziecięce.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę