Buty zimowe dziecięce

54 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Buty turystyczne dla dzieci skórzane Quechua SH100 Warm wodoodporne
Ostatnie sztuki
Buty zimowe śniegowce dla dzieci Lugik Warm
Ecodesign
Buty turystyczne dla dzieci skórzane Quechua SH100 Warm wodoodporne
Ostatnie sztuki
Buty turystyczne śniegowce dla dzieci Quechua SH100 X-Warm
Ostatnie sztuki
QUECHUA Buty turystyczne śniegowce dla dzieci Quechua SH100 X-Warm

99,99 zł 119,99 zł - 20 zł

(816)
U Ciebie za 2 dni
Buty turystyczne dla dzieci Quechua SH100 Warm zapinane na rzep wodoodporne
Ostatnie sztuki
Buty turystyczne dla dzieci skórzane Quechua SH100 Warm wodoodporne
Ostatnie sztuki
Buty zimowe śniegowce dla dzieci Lugik Xwarm
Buty zimowe dziewczęce, Kappa Cream K
 

Buty zimowe dziecięce na mróz, śnieg i zimny wiatr

Muszą ładnie wyglądać, pasować do kurtki oraz dodatków, ale to niejedyne warunki, które powinny spełniać. Podstawową funkcją butów zimowych dla dzieci jest ochrona stóp przed trudnymi warunkami panującymi o tej porze roku. Organizm Twojego dziecka zostaje narażony na wyziębienie oraz niskie temperatury, często osiągające minusowe wartości, co zmusza Cię do uzupełnienia jego szafy o grubszą, cieplejszą odzież, w tym również buty zimowe dziecięce. W sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór modeli dla chłopców i dziewczynek, w bardziej lub mniej sportowym stylu, dla maluchów oraz przedszkolaków, a także uczniów czy nastolatków. Przede wszystkim kieruj się rozsądkiem, gdyż tylko wtedy nie dacie się pokonać zimie.

Buty zimowe dla dziewczynki i chłopca

Buty zimowe dla chłopca i dziewczynki muszą spełniać te same warunki. Najważniejsze, aby chroniły przed utratą ciepła i chłodem napływającym z zewnątrz. Zima potrafi być bardzo nieprzewidywalna, zdarzają się bardzo obfite opady, po czym zaraz nadchodzą nieoczkiwane roztopy. To oznacza, że buty zimowe dla dzieci nie mogą przemakać. Wybierz więc obuwie wykonane z wodoodpornej, oddychającej membrany, a stopa malucha pozostanie sucha przez cały czas przebywania na świeżym powietrzu. Podobnymi właściwościami charakteryzują się buty wykonane ze skóry z gumowymi wstawkami na palcach i pięcie. Buty zimowe dziecięce powinny mieć też wyższą podeszwę antypoślizgową. Dodatkowo muszą być łatwe w zakładaniu, dlatego dla przedszkolaka wybierz buty zapinane na rzep.

Niezawodne śniegowce dziecięce

Wciąż są bardzo popularne. Nie wychodzą z mody, ponieważ w zimę sprawdzają się naprawdę doskonale. Śniegowce dla dzieci to ochrona przed zimnem, wodą i wiatrem. Można w nich pokonywać wysokie zaspy śnieżne, korzystając z zimowych atrakcji. To buty idealne, szczególnie dla najmniejszych dzieci!

Co oprócz tego znajdziesz w naszej ofercie? Kozaki, które charakteryzują się modnym wzorem. Każda miłośniczka najnowszych trendów będzie mogła pochwalić się efektowną zimową stylizacją.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę