Plecaki męskie

(199)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
Plecak turystyczny Quechua Arpenaz NH100 10 l
Ecodesign
Plecak turystyczny Quechua MH100 20 l
QUECHUA Plecak turystyczny Quechua MH100 20 l

119,99 zł 6 zł/l

(33)
U Ciebie za 2 dni
Plecak turystyczny Quechua MH100 30 l
QUECHUA Plecak turystyczny Quechua MH100 30 l

139,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Plecak turystyczny Quechua NH Arpenaz 500 20 litrów
Najlepsza jakość i cena
Plecak turystyczny Quechua NH Escape 500 16 l
Ecodesign
Plecak turystyczny Quechua MH500 30 l
Plecak turystyczny Quechua NH Escape 500 32 l
Ecodesign
Plecak sportowy Kipsta Essential 17L
Ecodesign
Plecak turystyczny Quechua NH Escape 150 16 l
Ecodesign
Plecak turystyczny Quechua MH500 40 l
Plecak turystyczny Quechua MH500 20 l
Najlepsza jakość i cena
 

Plecaki męskie – zapakuj się z klasą!

Górskie wyprawy, miejskie wycieczki, weekendowy biwak czy popołudniowy piknik… Każdy dłuższy pobyt poza domem wymaga od Ciebie zabrania ze sobą kilku rzeczy osobistych. Niekiedy są to tylko portfel, telefon komórkowy i notatnik, innym razem śpiwór, kurtka przeciwdeszczowa, termos z gorącą herbatą, kanapki oraz przekąski. To, jak wygląda Twój ekwipunek, zależy od celu Twojej wyprawy. Plecaki męskie proponujemy wszystkim panom, którzy planują wakacje w górach, wyjeżdżają za granicę w celu odkrywania nowych miejsc, a także chcą zapewnić sobie komfort podczas codziennego przebywania w środowisku miejskim. W ofercie Decathlonu dostępne są plecaki męskie od małych, kompaktowych, idealnych do noszenia podczas miejskich wycieczek, po duże, ze wzmocnieniem, pakowne i odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, przeznaczone do kilkudniowych wędrówek po górach.

Plecaki męskie i ich pojemność

Najmniejsze mają pojemność 10 l. To mini plecaki męskie, w których zmieścisz swoje podstawowe rzeczy osobiste, a miejsca wystarczy jeszcze na złożoną kurtkę przeciwdeszczową i bidon z wodą. Jeżeli wybierasz się na dłuższą wycieczkę, koniecznie zdecyduj się na plecak o większej pojemności, np. 20 l, do którego będziesz mógł włożyć dodatkowy prowiant oraz ciepłą bluzę. Plecaki męskie 50 l lub większe są przeznaczone dla pogromców górskich szlaków i zdobywców wysokich szczytów. Posiadają wzmocnienia, a także dużą liczbę kieszeni. Są niezwykle pakowne, więc znajdzie się w nich miejsce praktycznie na wszystko – ciepłą odzież, prowiant na kilka dni, dodatkową parę obuwia, zapas wody, apteczkę i jeszcze kilka niezbędnych rzeczy. Pojemność plecaka zawsze wybieraj rozsądnie, lepszy będzie za duży niż za mały. Wolnego miejsca nigdy za wiele.

Plecaki męskie dla turystów z prawdziwego zdarzenia

Dobry plecak turystyczny jest jak studnia bez dna. Możesz pakować do niego wiele rzeczy, a wciąż nie brakuje w nim miejsca. Wynika to z jego konstrukcji, gdyż został zaprojektowany tak, aby zmieścił się do niego ekwipunek na kilkudniową wędrówkę po górach. Turystyczne i górskie plecaki męskie mają pas biodrowy, który odciąża kręgosłup oraz zwiększa komfort noszenia. Posiadają kilka kieszeni i przegród, wykonane zostały z odpornego na ścieranie materiału, a także mają wzmocnione szwy. Ponadto wyposażone są w dodatkowe elementy, m.in. uchwyt na kijki.Sprawdź także torby podróżne męskie.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę