Czapki z daszkiem męskie

(297)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Czapka tenisowa z daszkiem Artengo TC500 rozmiar 58
Najlepiej oceniany
Czapka z daszkiem fitness
Najlepiej oceniany
ADIDAS Czapka z daszkiem fitness

79,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Czapka z daszkiem fitness cardio 500
Najlepiej oceniany
Czapka z daszkiem do biegania Kalenji
W zestawie taniej
Czapka z daszkiem camo
Koniec serii
SOLOGNAC Czapka z daszkiem camo

14,99 zł 24,99 zł - 10 zł

(43)
U Ciebie za 2 dni
Czapka z daszkiem fitness
Najlepiej oceniany
ADIDAS Czapka z daszkiem fitness

49,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
 

Czapki z daszkiem męskie – modny dodatek w celu ochrony przed słońcem

Wydaje Ci się, że nie musisz się przed nim za bardzo chronić? Czekasz na słońce cały rok, a podczas zimowego biegania marzysz o ciepłej wiośnie oraz lecie, kiedy zamiast ciemnych chmur na niebie pojawią się promienie słoneczne? Znudziło Ci się już noszenie czapki i szalika, czyli szczególnie nielubianych przez panów zimowych dodatków? Nadchodzi lato, więc zamiast dzianinowej czapki, na głowach osób aktywnych pojawiają się czapki z daszkiem męskie. Przez głowę nie tylko ucieka aż 70% ciepła, lecz także jest ona najbardziej narażoną na ogrzewanie promieniami słonecznymi powierzchnią naszego ciała. To nierzadko skutkuje przegrzaniem czy zaburzeniem funkcjonowania organizmu. Niekiedy może również doprowadzić do udaru lub innych poważnych konsekwencji. Słońce „dopada” nas szybciej szczególnie, kiedy uprawiamy sport, gdyż jesteśmy wtedy w nieustannym ruchu. Nie bez powodu czapki z daszkiem męskie stały się ważnym dodatkiem tenisistów.

Wielokierunkowa ochrona

Czapki z daszkiem męskie nosimy ze względów wizualnych, a niektórym pasują do ich stylu. Aktywni panowie przede wszystkim powinni mieć świadomość, dlaczego nie może zabraknąć czapek na ich głowach, jeżeli chodzi o względy zdrowotne. Głowa jest szczególnie wrażliwa na zmiany temperatur, a czapki z daszkiem męskie zapewniają ochronę przed udarem, gwarantują cień również na twarzy, przez co słońce nie wpływa negatywnie na nasz wzrok, ograniczając ponadto ryzyko poparzenia twarzy. Czapki z daszkiem męskie pasują też idealnie do sportowego stroju, zatem możesz dzięki nim zyskać Twój joggingowy, tenisowy i rowerowy outfit.

Czapki z daszkiem męskie z technicznego materiału

Wysokie temperatury wzmagają potliwość. Pod zwykłą czapką z daszkiem gromadzi się wilgoć, co niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie oraz komfort. Sportowe czapki z daszkiem męskie wykonane są z technicznego materiału, który sprawnie odprowadza wilgoć, pozostawiając głowę suchą. Przewiewności sprzyjają dodatkowo wstawki z siatki mesh.Sprawdź także kapelusze i czapki zimowe.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę